EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By radek69
poszukuję jakiegoś dobrego atomka rta do VG
do tej pory używałem smoka big baby i jest ok ale poszukuję coś co lepiej oddaje smak (smok daje tylko chmurę)
zakupiłem ammit 25 single coil i atomek jest zacny
ale niestety mimo różnych prób setupu i waty nie daje rady z VG (zbyt małe dziury)
czy jest coś podobnego do ammita z dużymi dziurami do transporty liquidu (jak w smoku) dobrze oddające smak? (jak ammit)
preferuję single coil i min 4ml
dzięki
ps
ammit wędruje na bazarek
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Im więcej w liquidzie VG, tym słabszy/bardziej płaski smak. Nośnikiem smaku jest PG i im większa w liquidzie jego zawartość, tym oddawanie smaku będzie lepsze. Widzę u Ciebie konflikt interesów :wink: Coś za coś, albo chmura, albo smak. Musisz to sobie jakoś wypośrodkować.
Awatar użytkownika
By SqrK
Od razu napsizę i zaznaczę ! nie miałem z tym parownikiem styczności ! ale wydaje mi się że twoje oczekiwania by spełnił "revolver rta", ktoś ostatnio o nim wspominał, mi wydał się super, a transport i ułożenie waty ma genialne, sam go kupie jak mi się KYLIN znudzi.
By BezimiennyII
Pharaoh RTA. Zwróć uwagę na bazę velocity ( można dołożyć zaślepkę na jedną grzałkę), ma większy kanał na watę. Chociaż tak jak pisałem pod Twoim wcześniejszym postem, na każdym parowniku można wapować samą glicerynę - kwestia ogarnięcia setupu.
A co do smaku na VG - ja też preferuję gęste liquidy i takie mi lepiej smaczą. Gliceryna fajnie uwydatnia cukierkowy posmak w owocówkach i dosładza wszelkie tytoniówki. To jest bardzo indywidualna kwestia, więc nie zgodzę się z twierdzeniem @Krasnal45 . W moim przypadku PG spłaszcza smak.
By wertjacek
Z tym spłaszczaniem smaku,PG i VG, ja osobiście wsadziłbym to w bajki.Kwestia grzałek,waty i sprzętu.Może inaczej,zapewne ma to znaczenie ale marginalne,no chyba że jedzie się na ekstremalnie wysokich proporcjach to tu się nic nie poradzi.
Na Boreas v2,na Fodi24 i na KOF identyczne grzałki,użyty identyczny lq,ta sama wata i wygrał ten pierwszy choć baniaki RDTA powinny mieć na starcie przewagę z racji ich budowy.
By radek69
dzięki za pomoc
jeszcze jedno
zauważyłem że po skręceniu tanka
nie zgrywają się dziury wylotowe z tanka (tego ze szkłem) z dziurami w grzałce
czy to może mieć znaczenie i przez to jest utrudniony transport?
w smoku skręcam tanka i nie wnikam
By radek69
teraz juz wiem
śmiga na VG, zero bobra, zero wycieków
nie przyszłoby mi do głowy, że trzeba zgrać dziury
pewnie dlatego że w smoku, którego używałem przez kilka lat tego nie ma
tan jest zupełnie inna konstrukcja
liquid z tanka trafia bezpośrednio do dziur w grzałce
a już myślałem że będę musiał pozbyć się zacnego ammita :D
jeszcze raz wielkie dzięki
Jak się zaciągać E-papierosem???

To się tak zaciąga jak zwykłego papierosa(wdech i […]