EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Taver
#1866093
Cześć,
Szukam czegoś aby przesiąść się ze Smoka V8 Baby, którego męczę już ponad rok. W między czasie na pewno pojawiło się coś ciekawego. Zrobiłem wstępny research, ale nie mogę znaleźć niczego, co idealnie wpisywałoby się w moje potrzeby.
Najważne dla mnie jest, aby zestaw był w okrągłym kształcie, i dosyć niewielkich wymiarach. Przed smokiem miałem kanciastego moda, i to się dla mnie nie sprawdza. Zajmuje strasznie dużo miejsca w kieszeni, jest ciężki.
Fajnie byłoby jakby zestaw (albo bateria) miał(a) regulacje mocy. Znalazłem IJOY Saber 100 20700 VW, jednak jest on dla mnie za gruby. Maksymalna szerokość moda jaką mógłbym znieść to 25 mm. Ideałem byłby ten mod, tylko cieńszy :P

Jeśli nie ma niczego takiego, to może polecilibyście zwykły gotowy zestaw, który będzie lepszy od mojego Smoka? Jeśli bez regulacji napięcia, to średnica do 22mm. Albo jakąś fajną baterie i atomizer (z gotowymi grzałkami, jak dodatkowo będzie miał RBA, to + dla niego).
Zależy mi na smaku, a na pewno przez ten rok sporo weszło nowości, które jakoś musiały ulepszyć scene E-papierosów.

Jakby co, to nie boję się zakupów u Chińczyków, więc jeśli jest jakiś sprawdzony sprzęt, to mogę kupić też tam.

Budżet to do 300 PLN, jednak nie muszę wydać go całego ;)

Z góry dzięki za pomoc.
By Taver
#1866098
Ten EHPRO MOD 101 to nawet ciekawa opcja, z tym że jest bardzo długa. Będzie ponad 3 CM dłuższa od obecnej baterii. Wiem że jestem strasznie narzekający, ale czy nie istnieje nic krótszego?
Awatar użytkownika
By mister67
#1866112
Jak Ci nie straszna wycieczka do Chin wrzuć w szukajkę na FT "Joyetech ULTEX T80". Całkiem fajne zasilanie na wymienny akumulator a można też kupić w zestawie z innowacyjnym parownikiem ;)
Mod mechaniczny

Gdzie kupię sprężyne do moda mechanicznego Underg[…]

Jaki Box do atomizera Ello Duro

Witam jaki będzie dobry box do atomizera I just 3 […]

Drucik

Cześć, mam pytanie jaki to jest drucik? https://im[…]

Witam szanowne grono waperskie. Dojechał do mnie d[…]