EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
BobPL pisze:Tak swoją drogą, aż tak rzadko zmieniacie sprzęty, że faktycznie odczuwacie obniżenie żywotności ogniw li-ion preinstalowanych w modach? Z czystej ciekawości pytam, nie chcę żadnej wojenki toczyć :D
Ciekawi mnie czy są instalowane ogniwa zbliżonej jakości do tych telefonicznych, które ładuję codziennie i w zasadzie przez okres żywotności telefonu (12-18 msc max) nie odczuwam spadku czasu pracy na preinstalowanym ogniwie - ciekawe czy to też ma zastosowanie do e-p.

Przyznać jednak musisz, że ogniwo w telefonie ma nieco inny charakter pracy. Jest traktowane jednak dużo łagodniej przez elektronikę telefonu. Ogniwa w naszych e-papierosach, są wręcz katowane i ma to niestety dość duży wpływ na ich żywotność. Druga sprawa, to wygoda. Ogniwo mi się rozładuje, wkładam drugie i jadę dalej, w przypadku akusa wbudowanego, na czas jego naładowania sprzęt traci mobilność. Trzecia sprawa to niestety w przypadku większości budżetowego sprzętu jakość gniazd USB i ich montowanie jest na niskim poziomie i jego usterka praktycznie eliminuje sprzęt z użytku.
Tu od razu nasuwa się odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie. Tak, wolę wydać dwa, czy trzy razy więcej na sprzęt z wyższej półki i cieszyć się jego bezawaryjną pracą trzy albo cztery lata, niż męczyć się z badziewiem i co trzy miesiące, czy co pół roku kupować nowy. A że czasem człek pierdolca dostaje i na półkach zaczyna się kolekcja robić, to już insza inszość inszości :mrgreen:
Premiksy z maiart

Cześć i czołem kłaniam się nisko *SMOKEKING* Wycho[…]

Atomizer problem z uszczelka

Witam mam problem z uszczelka, pisze oddzielny pos[…]

Problem z cieknącym liquidem

Cześć, Niecały tydzień temu kupiłem ammita duala z[…]

Grzalki do Ijust 3

Witam mam pytanie, od tygodnia jestem posiadaczem […]