EPF
Shake and Vape
Awatar użytkownika
By Dominx
Te butelki to jakiś fenomen. Stoją cały dzień na biurku, a za każdym razem zbiera się jakaś plama pod nimi.

Próbowałem dolać 30ml do butelek 120ml i po odleżeniu było czuć, że to za dużo - słaby smak, mdły po 3 buchach, taki typowy zlew, ale szkoda teraz >100ml wylewać.

Jedyny, którego mogę polecić to grapefruit breeze, w tym jeszcze coś czuć i jest nawet przyjemny.
Awatar użytkownika
By naits
Ktoś od nich czyta to forum albo sami wpadli na pomysł aby dziubek w dużych butelkach był wykręcany. Co do smaku nie widzę zmian, natomiast widzę problem z ilością płynu w 120ml butelkach. Miałem ich już kilka i przynajmniej 3 z nich nie pomieściła 40ml dolewki jak zaleca producent. Zabrakło może 3ml.
Awatar użytkownika
By 2dest86
Potwierdzam, dolewka się nie mieści w całości ..
By czendler
Apple Pie - pyszne ciacho jabłkowe z dodatkiem cynamonu. Za dużo cynamonu jednak.
Toffee Cookie - dla mnie nie vapowalne poszło do kosza
Strawberry Shake - do kosza
Awatar użytkownika
By Abiz
Czy ktoś z Was próbował Camel Flower? W ogóle nie czuję smaku, tylko zapach liquidu z buteleczki.

Pomijając fakt, że liquid jak na podane 70VG jest strasznie rzadki i kopie w gardło. Ogólnie to dawno tak trefnego liquidu nie miałem, mam nadzieję że kolejne buteleczki spiszą się lepiej..
Awatar użytkownika
By naits
Mam ten sam numer w swoim parowniku, co bym nie zrobił nie mogę osiągnąć pełnego smaku z camel flowers. Czy to clapton czy fused clapton i inne Cotton bacon. Natomiast zaleje tfv8 z firmową grzałką ze szmatki i zdziwienie pełny smak i czuć dobrze owoce. Przerabiałem wiele wariantów i dałem sobie spokój bo nie wiem czemu tak jest.
Awatar użytkownika
By Kozeusz
Podpisuje się pod tym
kylin - tragedia
merlin - tragedia
ammit - tragedia
blitzen - tragedia

tfv12 prince + mesh = idealnie

Poddałem się, nie chce mi się już kręcić i bawić ;-)
By wesolykamil66
Bardzo dobre liquidy mają, każdy znajdzie coś dla sb. Cena jakośc też niczego sb.
Awatar użytkownika
By bulit73
wesolykamil66 pisze:Bardzo dobre liquidy

Premixy :wink:
Awatar użytkownika
By erbis
wesolykamil66 pisze:Bardzo dobre liquidy mają, każdy znajdzie coś dla sb. Cena jakośc też niczego sb.
A po polsku?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
By wertjacek
erbis pisze:
wesolykamil66 pisze:Bardzo dobre liquidy mają, każdy znajdzie coś dla sb. Cena jakośc też niczego sb.
A po polsku?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

no co ty nie wiesz? przecież sb to :
sobie
siebie
sobek
skobel
skurczybyk
takie dawne służby z PRL
.....i jeszcze coś znajdziemy

przecież to podstawy :P
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
PILNE! Proszę o pomoc w wyborze zestawu.

Zamierzam kupić przyjaciółce vape'a na urodziny. N[…]

Dzień dobry, nazywam się Amadeusz i przychodzę do […]

The Eye Mod

E-JACK podjął męską decyzję :mrgreen: i podesłał[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]