EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By haniaza
hej
jestem tu nowa :)
Potrzebuję waszej pomocy a wiem że dużo pomagacie. Mam Papierosa Volish View, którego kupiłam 3 miesiące temu ale przecieka mi liguid, Złożyłam reklamację ale nie uznali, :(
Chciałabym kupić coś nowego bo chcę rzucić palenie , coś niedrogiego i małego ale nie BOX.
Zastanawiałam się nad Volish Alpha albo Joytech Cuaio D22 bo są fajne małe. Chcę aby papieros dawał fajną chmurę i fajnie smakował. Laik ze mnie niestety ale pewnie coś pomożecie.
a może jakieś inne propozycje? będę wdzięczna za pomoc
Awatar użytkownika
By kangaroo
Podsumujmy. Kupiłaś jedno g**no od volisza które cieknie więc chcesz się dalej pchać w tą dziadowską markę tylko dlatego że jest fajnie małe?
By haniaza
Dlatego pytam was.
Fakt kupiłam g...ale o alpha czytałam dobre opinie dlatego pytam was.
Nie chcę znowu wyrzucić pieniędzy w błoto.
Awatar użytkownika
By Timi
Omijaj Volische i wszystkie inne dziadostwa z wysepek ESW jak najszerszym łukiem.
Zaglądnij do porządnych sklepów np. e-dym. Jeśli nie ma go w Twojej miejscowości można wejść na ich stronę.
By haniaza
Właśnie chcę kupić w tym sklepie
Ale co polecacie z małych.czy ten joytech jest ok?
A może coś innego doradzicie
Awatar użytkownika
By DorotaM
Innokin ENDURA T20 Kit 1500.
By RicziRiczi
Innokin jem mantez dobre opinie oraz starszy endura t18. Również joyetech ecxeed i ezzwat.Opieram się na necie zadnego nie miałem
Awatar użytkownika
By PucH2
Tylko ENDURA T20 Kit 1500 z tego co zaoferowano.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
RicziRiczi pisze:Innokin jem mantez dobre opinie....

Ty czytasz czasami to co spłodzisz, zanim takie coś wstawisz na forum?
By RicziRiczi
Pisane na szybko między ma a też wklikala się litera "n" . Mam wrażenie że Ty kolego jesteś takim sfrustrowanym krasnoludkiem który się do wszystkiego przyp.... Zaoferuj coś oprócz pico .
Awatar użytkownika
By Cinmar
Co Ty chcesz od Pico? Przecież dobre jest :D
Awatar użytkownika
By Krasnal45
@RicziRiczi
Pies też robił szybko i same ślepe mu wyszły, a sfrustrowanego krasnoludka to dopiero możesz poznać i zapewniam, że per "kolego", już do niego nie napiszesz :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
Tak, tak to dobre wrażenie, ale zaproponował ci psa a to już gest dobrej woli.
By RicziRiczi
Oj od straszenia to są duchy , jakbym miał się bać wszystkich napinaczy i troli internetowych to bym na ulicę nie wychodził ,prawda jest taka że słabo Ci to doradzanie wychodzi za to szydery owszem.A co do psów to jakiś folołap czy staropolskie przysłowie chinskie ?:-D:-D:-D
Awatar użytkownika
By xzae
Coś niedrogiego :D Najłatwiej jak powiesz nam ile maksymalnie chcesz wydać :)
Awatar użytkownika
By berto
RicziRiczi pisze:Mam wrażenie że Ty kolego jesteś takim sfrustrowanym krasnoludkiem który się do wszystkiego przyp.... Zaoferuj coś oprócz pico .

Lepiej się tego nie dało ująć. *1st* *ROFL*

A w temacie może Eleaf Ijust3 Starter Kit? Jest w edymie za 169.
Z tego co widzę po recenzjach to zachwalają.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
berto pisze:A w temacie może Eleaf Ijust3 Starter Kit? Jest w edymie za 169.
Z tego co widzę po recenzjach to zachwalają.

Noo, sprzęt z najwyższej półki, cena zaebista...
A sprawdziłeś kto to zachwala? Jeżeli Ty też, to jeszcze bardziej jest mi Cię żal :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
Krasnal45 pisze:Noo, sprzęt z najwyższej półki, cena zaebista...

W stacjonarkach e-dymu, wszystkie te wynalazki stoją na najwyższych półkach :lol:
Awatar użytkownika
By berto
Krasnal45 pisze:Noo, sprzęt z najwyższej półki, cena zaebista...
A sprawdziłeś kto to zachwala? Jeżeli Ty też, to jeszcze bardziej jest mi Cię żal :mrgreen:

Po pierwsze nie napisałem że to sprzęt z najwyższej półki. Po drugie ja nie polecam bo nie miałem i nigdy mieć nie będę ale ludzie polecają jak chociażby djlsbvapes i wielu innych ludzi z branży co już wystarczy za rekomendację. Po trzecie wystarczy wejść na grupy by się o tym przekonać że masa ludzi tego używa i sobie chwali. Po czwarte cena nie jest zła jak za kit.
TULEJKA PROVOG VENTURE 3 PULSE

Witam Potrzebuję Tulejkę do mojego Provoga ale nig[…]

Witam, Mam pytanie, kiedys palilem e-papierosy tj[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Cały kit do 300zł

Witam,potrzebuję kupić jakiś kit do 300zł(box,akus[…]