EPF
Awatar użytkownika
By jackas50
Zegar najdokładniej działa na ustawieniu LSL,tylko zużywa trochę więcej baterię.Możesz ustawic przez program w zaawansowanych po kabelku,albo w modzie >settings>Advanced>RTC LSL.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
W primo mam ustawiony LXT i też działa prawidłowo, nie spóźnia i nie śpieszy.
Awatar użytkownika
By PucH2
Te oprogramowanie jest ciągle aktualizowane. W obecnej wersji kombajn obsługuje ArcticFox 180227 oraz z kolorowymi wyświetlaczami RedPanda 180510​. Miłe to bo łatwo z jednego urządzenia przenieść konfiguracje do drugiego i to wszystko w obrębie jednego programu.
By DooshPastesh
Witam, mam problem z wrzuceniem AF do mojego evic primo mini. Gdy uruchamiam aktualizacje firmware moje urządzenie jest normalnie rozpoznawane, wybieram plik .bin i instalacja przebiega bez problemu, otrzymuję komunikat że wszystko się udało. Jednakże ekran urządzenia jest czarny i nie reaguje, a aplikacja widzi urządzenie jako "[E246] unknown device". W tym momencie mogę jedynie przywrócić oryginalny soft i to niestety nie przez oryginalny aktualizator joytecha a poprzez ruski firmwareupdater/VTCfont. Koło się zamyka, AF znów widzi moje urządzenie normalnie.
Ktoś już się spotkał z tym?
Dodam, że przeczytałem już cały internet, instaluję na Win10 usb 2.0, urządzenie jest czyste i w miarę nowe. Gdy urządzenie jest w trybie APROM wszystko działa, mogę zmienić logo, zsynchronizować czas. Coś jest nie tak podczas flashowania w trybie LDROM. Gdy ręcznie przełączam tryb boot do LDROM również wyświetla się"unknown device"
Jaka baza liquidu pod atomizer RTA ?

Witam forumowiczów "e-papierosy" Od dłuż[…]

Zeus RTA + bateria prince

Witam przychodzę tutaj z pewnym problemem. Planuje[…]

Zakup e-papierosa - prośba o poradę

Witam Serdecznie, Mój zestaw ego one + bateria iN[…]

Jaki atomizer do Tesla wye 200 wat

Cześć mam pytanie jakie atomizer pasuje do Tesla w[…]