EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By sp3d
#1864297
Witam wszystkich.
Mam problem z zestawem dół Ijust S + Ello Duro. A mianowicie pali mi grzałki. Nowa wytrzymuje średnio 2-3 dni. Dodam, że dużo raczej nie palę, co godzinę 10-15 buchów. Nowe grzałki też zalewam dokładnie. Kilka ostatnich wręcz kąpie w liquidzie przed założeniem jednak nic to nie daje. 3 dni i po grzałce. Ten zestaw mam około 3 tygodni. Wcześniej na tej bateri miałem Vape Pena i tam z kolei bardzo się nagrzewała aż paliła język i gardło.
Możliwe, że to wina baterii?
Dzięki za pomoc.
By fokus
#1864298
Dziwna rzecz. Miałem dol Ijust 3 + Ello Duro i nawet bardziej mi pasowało od Merlina. Grzałki z Edyma i nie było problemu nigdy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By sp3d
#1864299
Też mnie to dziwi. Bo bateria od Ijust S ma mniejsza moc. Teoretycznie daje max 50W. A w Ijust 3 chyba 80w.
Awatar użytkownika
By erbis
#1864307
sp3d pisze:Bo bateria od Ijust S ma mniejsza moc. Teoretycznie daje max 50W. A w Ijust 3 chyba 80w.

A co to za kosmiczne teorie?
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1864308
A jaki masz liquid? Bo jak jakiś premix 70% vg to może być za gęsty.
By sp3d
#1864337
erbis pisze:
sp3d pisze:Bo bateria od Ijust S ma mniejsza moc. Teoretycznie daje max 50W. A w Ijust 3 chyba 80w.

A co to za kosmiczne teorie?

Gdzieś tak wyczytałem, że to jest max jaki dają te baterie.

A jeżeli chodzi o liqiudy to teraz mam 70/30. Ale próbowałem na tych grzałkach gotowców 50/50 i też tak samo pali grzałki.

Chyba trzeba zanieść baterię na reklamację bo jest jeszcze na gwarancji. Bo jeżeli chodzi o górę to chyba nie może być winna??
By Krasnal45
#1864340
Nie żadna góra, tylko parownik/atomizer. Bardzo Cię proszę, używaj prawidłowych określeń.
By sp3d
#1864362
Ok. Masz rację.
A wracając do tematu może ktoś jeszcze coś podpowie?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.