EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lelek
#1863977
Witam, dowiedziałem się ostatnio o nowym RDA od Wotofo, mianowicie The Profile. Jak zobaczyłem tego mesha i opinie, to wręcz mam nieodpartą chęć kupna tego nowego wynalazku, który byłby moim pierwszym RDA, aczkolwiek mam kilka pytań dla osób bardziej obeznanych w temacie. Czy ktoś z forum go już posiada i jest w stanie ocenić jak się sprawuje w rzeczywistości? Dręczy mnie też temat właśnie tych meshy, da się je kupić gdzieś w Polsce? Czy zwykla siatka ze sklepu z kanthala od Vandy Vape da się przyciąć i wkręcić do tego parownika?
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1864140
Jeśli interesujesz się meshem i rda Ci pasuje to jak najbardziej możesz spróbować. Możesz potem siatkę dociąć, ewentualnie szukać tych "płytek" od nich.
By lelek
#1864149
Właśnie mesha jeszcze nie miałem okazji próbować, tyle dobrego, że tam też się da zamontować zwykłą grzałkę, więc urządzenie dosyć funkcjonalne i wszechstronne. Opłaca się kupić ten mały "pojemnik" pod RDA, dzięki któremu można pociągnąć i nasączyć watę? Na razie taki typowy squonk mod odpada.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.