EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By psychodelizm
#1863175
Czesc. Uzywam isticka pico 75w z melo 3mini od 1,5 miesiaca. Wszystko bylo ok do momentu az pewnego razu sie zawiesil tak jakbym wapowal mimo ze nie trzymalem przycisku. Ekran rowniez sie zawiesil na 3s i caly czas trzymal. Musialem szybko odkrecic zasilanie, aby to przerwac. Sytuacja czesto sie powtarza. Zmienilem grzalke, wgralem od nowa oprogramowanie. Jakies pomysly? Czy moze mi np pico wybuchnac przez to?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1863180
Nawet jak przycisk się zacina to ma ustalony czas odcięcia zasilania. Przynajmniej w ArcticFox można to ustawić.
By psychodelizm
#1863182
no dobrze ale tu sie zacina ekran i licznik czasu zaciagania stoi w miejscu. Co moze byc przyczyna tego bledu? bateria czy elektronika?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1863184
Młody człowieku to nie forum ezoteryczne. Ile się dało to napisano, a teraz śmigaj z tym na gwarancje dwuletnią bo taką masz.
By psychodelizm
#1863761
juz nie taki mlody, to ze nie ogarniam za bardzo spraw zwiazanych z wapowaniem nie czyni mnie młodym. No, ale nie o to chodzi. Oddałem pico do e-dymu na gwarancję, dziś otrzymałem wiadomość, że oddadzą mi pieniądze. Parę dni temu kupiłem na szybko SMOK STICK V8 BABY KIT TPD. Jednak doznania nie są takie jak przy pico. Czy mógłbym kupić jakiegoś boxa do tej góry (Atomizer TFV8 Baby Beast - taki atomizer jest w tym zestawie tak?). Jaki byłby najlepszy? Nie chcę zakładać nowego wątku
By dexnoxtious
#1863895
Box możesz kupić każdy, zależy tylko od twoich wymagań i budżetu. Szczerze to kolejne pico by się nawet nadało, jeżeli dobrze pamiętam ten smok ma 22mm więc się na większość boxów zmieści. Wracając na chwilę do pico to domyślam się co było nie tak, zwiecha ekranu i to zachowanie z guzikiem fire zapewne występowało wtedy jak był niski poziom akumulatora, to był błąd firmware, u mnie występowało w dwóch pico i trzeba było arctic fox wgrać, na wszystkim od eleafa mi tak robiły jak aku mialo mniej niż 15%.
By psychodelizm
#1863920
Masz racje, problemy się pojawiały dokładnie między 1/2 a 1/4 baterii. Na pico używałem trybu wattage, grzałki 0,3 i 50w. Olejek 3 mg, pg/vg pol na pol. I było ok, a teraz nie mogę się na tym smoku nasycić, grzałka oryginalna wsadzona. Wiec wina leży pewnie w zasilaniu prawda? Lepszy byłby właśnie box o sztywnych ustawieniach? Bo z tego co rozumiem to im mniejszy poziom baterii na sticku tym mniejsze waty tak? Taki niby tryb bypass
Awatar użytkownika
By bulit73
#1863929
psychodelizm pisze: Bo z tego co rozumiem to im mniejszy poziom baterii na sticku tym mniejsze waty tak? Taki niby tryb bypass

W boxach z elektroniką poziom naładowania baterii nie ma wpływu na moc. Masz zadaną moc i od początku, aż do końca jest taka sama.
Tryb Bypass, to tryb gdy wyłączasz elektronikę. Napięcie jest podawane bezpośrednio z aku. Wraz z rozładowaniem spada efektywność wapowania.
By psychodelizm
#1863932
Czyli dobrze myślałem. To w takim razie kupno samego pico 75w powinno załatwić sprawę? Czy jest coś w miarę lepszego? do 150zł
Awatar użytkownika
By bulit73
#1863934
psychodelizm pisze:To w takim razie kupno samego pico 75w powinno załatwić sprawę? Czy jest coś w miarę lepszego? do 150zł

Pico jest dobrym boxem, więc po co szukać czegoś innego.
By psychodelizm
#1864102
Nie wiem czemu nie idzie kupić nigdzie pico 75w?
A czy Wismec Sinuous P80 TC spasuje z TFV8 Baby? Bo akurat ten box jest dostępny na dymie
Awatar użytkownika
By bulit73
#1864103
psychodelizm pisze:Nie wiem czemu nie idzie kupić nigdzie pico 75w?

Mają takie branie, że wszystkie poszły. Daj ogłoszenie na naszym bazarku.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1864109
psychodelizm pisze:pico czy ten wismec?

Poczytaj o P80 i sam zdecyduj: sinuous-p80-od-wismec-t121147.html?hilit=Sinuous%20P80

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.