EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By maestro6995@gmail.com
#1863687
Witam, jestem posiadaczem epapierosa firmy SMOK, model priv v8 jak w tytule. Streszczając, Działał normalnie do momentu w którym (prawdopodobnie) był w plecaku z nieszczelnie zakręconą butelką która go trochę zalała. Przechodząc do problemu. Papieros nie działa bez ładowania. A po odłączeniu go, dzieje sie nietypowo dziwny fenomen. Mianowicie, po odłączeniu gdy nacisne na spust który przesyła moc do grzałki żeby gotowała liquid. Emituje efekt w typie zacięcia sie, tzn że puszczam a on dalej sie pali do czasu gdy nie wyłączy się sama lub nie wyciągne baterii żeby mi nie eksplodował :( Myślę że jasno to wytłumaczyłem. nie znalazłem podobnej usterki w internecie więc pytam was, może wiecie :) Dzięki za uwagę, liczę na pomoc! :roll:
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1863688
Załóż identyczny temat jeszcze jakieś 3 razy, to może to coś zmieni, tym bardziej, że dostałeś odpowiedź w ostatnim.
Ze smokami jedynym dziwnym fenomenem jest to, że ktoś to kupuje.
Awatar użytkownika
By mister67
#1863700
Podobno jesteś mechanikiem, więc rozbierz drania do rosołu. Odepnij wyświetlacz, całą elektronikę wrzuć do kąpieli w izopropanolu. Jakbyś miał myjkę ultradźwiękową było by jeszcze lepiej. Dobrze wysusz i złóż do kupy. Albo ruszy albo nastąpiły nieodwracalne szkody w elektronice na skutek zalania. Wtedy zostaje już tylko utylizacja i zakup czegoś nowego niestety.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.