EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By przemo22
#1863598
Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem, że nie do końca mądry. Czemu? Bo każdy lubi coś innego. W każdym razie, szukam liquidu, a w zasadzie marki, która zaoferuje mi moc 18mg i bogaty w smak dymek. O to nie proszę, jednak gdyby ktoś miał ochotę może zostawić swoją opinię na temat tego, który najlepiej z danej firmy smak mu odpowiada i dlaczego (byle nie o tytoniowych). Najbardziej zależy mi na oddaniu smaku. Teraz pale trochę liquidy Sensation, skuszony ceną, lecz smak.. A wlasciwie jego brak.. I to tłumaczy wszystko. Dziękuję.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1863599
Primo: Zacznijmy od tego, że w e-papierosie nic się nie pali.
Secundo: Smak konkretnego liquidu sam w sobie to tylko jeden, chyba najmniejszy czynnik. Faktycznie na smak ma wpływ tak wiele czynników (parownik, zasilanie, rodzaj setupu, oporność grzałki, podawana moc, preferencje osobiste, kubki smakowe itd. itp.) że opis na który czekasz jest kompletnie pozbawiony sensu i nie ma racji bytu.
Jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki...
By przemo22
#1863602
1) Myślę, że używanie przenośni 'palenie' do 'vapowanie' nie jest grzechem.
2) Pytałem o dobrą markę, na żaden opis nie czekam, co uiścilem w samym poscie. Tym samym napisałem że potrzebuję moc 18mg, czego nie oferuje każdy producent, a jest to dla mnie wymogiem.
3) Jeśli mam się wyrazić jaśniej niż się da - szukam marki liquidow z dużą ilością aromatu.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2018, 14:34 przez przemo22, łącznie zmieniany 1 raz.
By przemo22
#1863604
Zacznijmy od tego czy w czajniku elektrycznym czy na kuchence gazowej, bo fakt, jak w pierwszym przypadku żadnych oznak palenie nie ma, tak w drugim jakis płomień jest ;)
By przemo22
#1863606
No i przegrałem wymianę zdań. Gratulacje. Nie będę kontynuował. Jak ktoś ma ochotę polecić 'dobrej marki liquid z dużą ilością aromatu' to będę wdzięczny :)
Awatar użytkownika
By hilton1
#1863608
Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby, abyś zakupił sobie bazę nikotynową i aromat np. z Vapelab i sam sporządził liquid , wtedy dodasz sobie tyle aromatu, ile jest Ci potrzebne do uzyskania zadawalającego smaku.
By marti701
#1863609
Przemyślałeś dokładnie tą moc 18mg?
Jeśli dobrze pamiętam kupiłeś TFV12. Przy tym parowniku zastanawiał bym się czy 6mg nie będzie za mocne.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1863610
przemo22 pisze:Myślę, że używanie przenośni 'palenie' do 'vapowanie' nie jest grzechem.

Nie grzechem nie jest ale na forum nie używamy tych "przenośni". Czy ciężko jest poprzeglądać forum i zaznajomić się z nim i waperskimi zagadnieniami?
page/leksykon
page/faq-wapera

Rejestrując się tu zaakceptowałeś Regulamin, więc teraz chcąc nie chcąc musisz się do niego stosować :wink:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1863611
@przemo22 Zignorowałeś podpowiedź skupiając się na buraczeniu, a by dostać ją trzeba z grubsza wymienić sprzęt na jakim ten płyn ma być odparowany. Jak już kolega zwrócił uwagę w tym świecie nie ma uniwersalizmu, nawet dla liquidów czy premixów.
By przemo22
#1863710
Wybaczcie Panowie. Posłuchalem rad, kupiłem bazę, aromaty i powiem szczerze, strzał w 10. Jak za mało aromatu, można dodać więcej i stworzyć perfekcyjny liquid dla siebie. Jednak dostalem to co chciałem mimo buraczenia :P Nie sądziłem że będzie taka różnica. Teraz tylko myślę co tu z czym pomieszać :) A co do mocy.. Stety niestety, 18mg jest idealne dla mnie (capo 100 + tfv12, grzałka aktualnie pre-installed 0,4ohm, 70W podczas vapowania).
By vag1sell
#1903008
robię egzotyka z Just fake 10 kropli na 10ml smak mega przy 50/50 ale też zależy jaka firma bazy nikotyny. o dziwo najlepsza wychodzi z jakiegoś smoke kupionego z Łodzi w vap box czy coś takiego. te z edym 60/40 gryzą w gardło. zna ktoś jakieś dobre bazy shoty 20mg?
Wymiana grzałki w smok stick p25

Od niedługiego czasu posiadam smok stick p25. Przy[…]

Pewien czas temu na jednym z forów internetowych z[…]

Mocny Buch i co dalej?

Dzień dobry, Od 10 lat palę jedynie Mocny Buch od[…]

Problem z Taifunem GTR

hej od paru dni niepokoi mnie mój taifun gtr który[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.