EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1863356
Obrazek

Król jest tylko jeden :D
Po licznych perypetiach oraz trudach w końcu udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jeśli nic się w międzyczasie nie posypie, kurier nie ucieknie z ładunkiem, etykiet szlag nie trafi w drukarni i nie nastąpią po sobie inne plagi egipskie, będę miał zaszczyt w nadchodzący weekend ogłosić premierę najbardziej wyczekiwanego tytoniu ostatnich miesięcy!

https://vapelab.pl/index.php?id_product=674&controller=product

Po raz kolejny kasuję dalszą część posta, ale nie mam pojęcia co tu można dodać, co ująć, tak więc zostawiam owy skromny wpis a o reszcie dowiecie się zapewne wciągu najbliższych dni :)

PS. Na początek będzie dostępny w opcji 10 ml, jeśli jednak spotka się z uznaniem, nie widzę przeszkód żeby wprowadzić i 30 ml butle *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By dynamoix
#1863472
Zacny aromat zapewne zamówię po raz drugi niemniej jednak zalecane dawkowanie lekko przeraża a w opiniach żabojadów pod tym aromatem 20% to standard . *CZAJNICZEK*
By Tutejszy
#1863496
Świetny aromat. W oczekiwaniu na dostępność w Vapelab zamówiłem we Francji.
Dawkowanie faktycznie spore ale w oryginalnej Halo Tribeca dawkowanie to 25 %.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1863543
Już wyjaśniam skąd się wziął fakt, że tak długo to trwało i dlaczego dopiero teraz King zagości na vapelab.pl!
Otóż ten King, który zamawialiście z Francji z czerwoną etykietą jest rozlewany nie przez Aroma Sense ale oddzielną firmę (vide każdy ma swoją Capellę, TPA itd.! - na tej zasadzie). Niestety z ową oddzielną firmą, która już stworzyła markę na aromatach Aroma Sense nie znaleźliśmy nici porozumienia, tak więc musiałem zgłosić się bezpośrednio do producenta. Do tego trzeba było dopełnić wszelkich formalności, dodatkowo wykombinować butelki tutaj w Polsce (są fajne, podobne do tych od Solubarome lub Full Moon, tylko nieco niższe i grubsze a co najważniejsze - miękkie). Najwięcej czasu zajęło kombinowanie z etykietą. Kolega grafik miał zrobić za przysłowiową flaszkę (a chłopak robi nie byle co, bo gazetki z Biedronki składa), ale do dziś nie doczekałem się owej etykiety. No to z moimi kiepskimi umiejętnościami na Corelu skleiłem coś na szybko etc. I tak temat się ciągnął od końca czerwca do teraz mówiąc w dużym skrócie :roll:
Tak więc wybaczcie poślizg oraz kieprawy wygląd itd. ale jak to się mawia - "liczy się wnętrze" :lol:
Sam nie mogę się doczekać!

PS. Z ciekawostek mogę Wam powiedzieć, że dawno dawno temu, King był o wiele bardziej skoncentrowany. Pierwotne dawkowanie - 8,5%. Dopiero od jakiegoś czasu mają "nową formułę" i koncentrat zmienił swoje właściwości... Stwierdzenie "nowa formuła" oznacza chyba bardziej cięcie kosztów aniżeli jakieś drastyczne zmiany, ale ja już nic nie mówię :evil:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1863866
Kinga można porównać do podrasowanej Tribeci, więc to mówi już samo za siebie :)
Rano mają dojść etykiety koło 11, więc zapowiadam premierę na rano koło 12!
Oczywiście jeśli bierzemy pod uwagę, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i kurier nie będzie miał poślizgu :twisted:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.