EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Azibeel
Cześć Forumowiczom, fajnie widzieć że fora internetowe w czasach fb i mediów społecznościowych jeszcze dychają ;)
Mieszkam w Krakowie, 26 lat, na codzień operator w Fabryce Okien :P
Swoją przygodę z epapierosami zaczynałem od EGO Aio joytecha, przez vapepeny, sticki smoka, ijusty, obecnie korzystam z kylina mini rta i draco od modefined :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej końcówki weekendu (w chwili pisania postu ;) )
Awatar użytkownika
By bulit73
DJ_ pisze:Cześć wszystkim, czytam to forum od dłuższego czasu. :)

Cześć Tobie :D Czytaj, czytaj, żebyś później nie zadawał głupich pytań :mrgreen:
By S0beitt
Witam każdego na forum, mam 23 lata i po 2 latach z analogami postanowiłem powrócić do e-papierosów :D
Konto stare, mimo iż się nie udzielałem nigdy tutaj to raz na jakiś czas zdarzało mi się was odwiedzić i poczytać z nudy, jednak wierzę że uda mi się to zmienić, rzucę fajki i będę u was aktywnym użytkownikiem :) 8)
By yoor45
Witam wszystkich, 33 lata, a od dwóch tygodni nie palę analogów i chyba w końcu się z nimi rozprawie raz na zawsze. Jestem szczęśliwym posiadaczem Sigelei Fuchai Duo - 3 i Axis Gemz zakupionych u Was na forum. Pozdrawiam
  • 1
  • 504
  • 505
  • 506
  • 507
  • 508

Chciałbym wiedzieć czy jest jakiś e papieros godny[…]

Zwarcie w RDTA MOD (Mechanik)

Cześć, przychodzę z pytaniem bo ja nie wiem co rob[…]

Zbiornik do napelniania rda.

Witam, chce kupic wotofo profile rda, niestety nie[…]

Zestawik do 300 zł