EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zegnallo
#1862971
Witam.
Trzy tygodnie temu kupiłem Smok Stick X8. Wszystko do tej pory było ok aż to wczoraj.
Zauważyłem, że nie używając fajki bateria cały czas jest ciepła jakby pobierała prąd lecz nie załącza grzałki, dopiero po wciśnięciu przycisku. Bateria w miarę szybko rozładowała się.
Po podłączeniu do ładowarki normalnie ładuję się ale nie świeci się dioda na czerwono.
Gdzie może być problem?
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1862977
Nie jest tak źle, niedługo zima będziesz mógł używać go jako ogrzewacz w kurtce.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1862981
Masz rację, nie słuchaj ich. Rozbierz i napraw, a jak reke Ci upier.doli to nogą napisz jak obsługa w szpitalu :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1862982
zegnallo pisze:Pewnie, że do kosza...jak wasze posty, które wiele wnoszą...

Przyłóż go do monitora, to zaraz zdiagnozuję.
Potem potwierdzę w szklanej kuli i dostaniesz gotowca.
:lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1862983
Kup nowy u nas i będziesz miał gwarancje na dwa. Jeden później na bazarku opchniesz.
By Maskota
#1862985
Pewnie działają tylko jak bym miał czekać 2 miesiące to bym go wolał wyje.. do śmieci

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
A Ty autorze drogi czego oczekujesz? Że ktoś Ci postawi diagnoze na odległość? Może nawet naprawi przez wifi? Kupiłeś na zagranicznym portalu g**niany sprzęt i tylko przez to sie pojawiłeś na trawniku i jeszcze jak już ktoś odpisał to masz pretensje. Tak tylko to możesz zrobić, albo odesłać albo wrzucić do kosza. Następnym razem zanim coś kupisz to poczytaj forum, może wtedy założysz jakiś mądrzejszy temat niż kolejny czteropostowiec z serii ratunku Smok nie działa.
By zegnallo
#1862987
No pewnie, że g**niany bo u nas są składane w Polsce.
Jest gwarancja tylko właśnie czas...
Pretensje? Bardziej mi chodziło o pomoc typu,że ktoś może miał podobny przypadek albo wie co może być przyczyną a nie pierd...bez sensu.
By Maskota
#1862988
Przyczyną zapewne jakieś zwarcie skoro aku jest ciepły i się rozładowuje. A smok składany nawet polsce jest nadal tylko smokiem

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By hilton1
#1862994
Kup baterię Ijust 2 , kosztuje ok 5 dych , to w sumie taka samą bateria jaką miałeś , a tą uszkodzoną reklamuj , jak wróci z reklamacji będziesz miał dwie, jedną na zapas , zawsze się przyda . Stracisz 5 dych , ale to nie majątek.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.