EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Snerta
cześć, przymierzam się do zakupu czegoś, co pozwoli mi na wapowanie, które smakuje a sprzęt nie jest upierdliwy. Trochę poczytałam na forum i mam swoje typy, jednak wolę zdać się na radę specjalistów. Na czym mi zależy? Na smaku przede wszystkim, chmura może być naprawdę licha, byleby mod był w stanie wydobyć z liquidu to, co najlepsze.

Chciałabym celować w Teslę Punk, Kylina na górze, aku z LG. Problem mam w wyborem dobrego drutu i bawełny (czytałam też o meshu, ale zakładam, że to wyższa szkoła jazdy, wiec w ogóle się w to nie mieszam). Gdzieś wyczytałam, że w kwestii smaku znaczenie ma również driper, który lepiej się sprawdzi w moim przypadku, jeśli będzie długi i wąski niż szeroki - prawda to?

Czy na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę? Może jakieś inne propozycje? Nie ukrywam, że jest to też troche kwestia ceny, utopiłam blisko 200zł na beznadziejnego volisha, więc kupowanie boxa za 500 zł (nie powiem, taki paranormal mi się podoba), to na razie trochę za dużo jak na moją kieszeń. Na aku oszczędzać nie będę, bo to się nigdy nie opłaca, ale może gdzieś coś można odjąć bez konieczności walczenia z kijowym smakiem.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Punka odradzam. Wygląda świetnie, ale jak to się mówiło kiedyś o telefonach, "straszna cegła". Gdybym mógł wybrać jeszcze raz, myślę, że zostałbym przy Tesli, ale kupiłbym WYE. Mówię o wersjach na 2 aku.
W kwestii dripa - prawda. Chmura jest bardziej skondensowana.
Obecnie na Sirenie testuję nowy setup. I ze smaku jestem zachwycony. Wata Cotton Bacon 2.0 i parralel z Kanthala A1 28GA wgniatają mnie w ziemię. Chociaż może to być kwestia tego, że wata w moim odczuciu ma lekko mentholowy posmak. a na pewno zapach.
Odnośnie atomizera się nie wypowiem, bo skoro widzę Kylina, to wiem, że to kompletnie nie moja bajka.
By Snerta
hm, co prawda nie widziałam tej tesli jeszcze na żywo, ale, kurczę, wizualnie jest absurdalnie ładna - taki box, który nie tylko ma spełniać dobrze swoje funkcje, ale też i wyglądać. Rzuciłam okiem na te, którą poleciłeś i myślę, że wezmę tę opcję pod uwagę, chciałabym jednak wiedzieć, czy pod technicznym kątem są to dwa porównywalne urządzenia?
Jeśli chodzi o watę... cóż, dokładnie tę samą mi polecono, więc myślę, że ten temat jest zamknięty i przy niej zostanę. ;)

Dzięki!
Awatar użytkownika
By Cinmar
Z tego co mi wiadomo, elektronika siedzi w nich taka sama.
A to niech będzie argument przeciw Punkowi:

Prawie półkilowy klocek :D
By Snerta
zaczęłam jeszcze rozważać SMOKa Alien, wyczytałam, że elektronika nie najgorsza, sprawdzi się z Kylinem? Dotarłam też do informacji, że na początek lepiej sprawdzi się Ammit, bo Kylin wymaga znacznie bardziej wprawionej ręki. Pytanie w stylu "czy dam sobie z nim radę" jest idiotyczne, więc może lepiej byłoby się dowiedzieć, na czym polega trudność w użytkowaniu Kylina.
By Snerta
jak już człowiek zacznie oglądać, to oszaleć można... Finalnie wybieram między Teslą XT (przekonała minie możliwość wsadzenia 3 radzajów akusów) oraz Asmodus Lustro.

Ew. możecie namieszać mi w głowie jeszcze bardziej... budżet na boxa to 300zł, może znajdzie się coś lepszego.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Ludzie sobie chwalą Voopoo Drag.
Awatar użytkownika
By marki51
Moim zdaniem asmodus, to bardzo dobry kierunek. Mam reborna i boosta, sprawują się na prawdę świetnie.
By Snerta
Może będzie łatwiej w ten sposób - jakie wady ma Tesla, Asmodus i Voopoo? Czy któryś z nich nie jest wart swojej ceny? Jeśli to mniej więcej ten sam poziom i jakość, to chyba po prostu zasugeruję się kwestią wizualną. :lol:
By MateoSNK
Co do Draga: dobra elektronika, ale lakier to PORAŻKA. Mam go około miesiąca a wygląda jakby przeżył wojnę :-P Pico po pół roku wygląda zdecydowanie lepiej :-)
By Snerta
w takim razie odpada z listy, moja torebka nie jest zbyt łaskawa dla nadmiernie delikatnych sprzętów :lol:
By MateoSNK
Sam w sobie nie jest delikatny. W fizycznej robocie mi wytrzymuje :-) Tylko lakier się zdziera. Ale to się da naprawić :-)
Awatar użytkownika
By Cinmar
Po prostu jest podatny na powojenny design. To celowy zabieg producenta, mający zagwarantować użytkownikowi końcowemu unikatowy wygląd każdego egzemplarza :mrgreen:
By Snerta
ale powaznie na tyle konkretny sprzęt, że opłaca się go kupić, nawet jeśli trzeba go zakuć w jakieś kaftaniki i sprawdzi się lepiej od Tesli czy Asmodusa?

Skołowaliście mnie, chłopaki, na ogól nie toleruję na tyle delikatnych sprzętów... tak naprawdę, jak już wcześniej wspomniałam, moja torebka nie toleruje :D
Awatar użytkownika
By Cinmar
Czy sprawdzi się lepiej? Tego nie wie nikt. Ale ma lepszą elektronikę.
I to tylko lakier, sam box jest solidny.
By MateoSNK
Drag daje radę. A jak się zetrze, to odkręcasz parę śrubek, bierzesz spray w łapkę i dajesz upust twórczości artystycznej ;-)
By lovelas1988
Jesli jeszcze nie zakupilas to trzymaj fotke tesli punk 85. Posiadam od kilku dni i jestem zadowolony. Wyglad... Ach ten wyglad, co tu siw duzo rozpisywac ;) Na jednym akumulatorku spokojnie dzien mi wytrzymuje przy umiarkowanym wapowaniu oczywiscie. Ze swojej strony polecam. ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
By Snerta
jadę dzisiaj odebrać Kylina, w drodze jest też Zeus. Co dobrać do tego parownika? (chodzi mi o bawełnę i drut)

Na pewno będę miała Cotton Bacon do dyspozycji, z Ni80 dobrze zagra na tym parowniku?

Ah, i tak w razie czego, to wybrałam Draga, także dzięki wszystkim za sugestie i pomoc. :)
Zakup moda do 200zł

Witam, Przymierzam się do zakupu drugiego moda, ak[…]

Jaki atomizer z górnym przepływem powietrza poleca[…]

Czy 75W Eleaf IStick Pico TC MOD SOLO pasowałby do[…]

Cos do 350 zł z edymu

Siemanko. Vaperem jestem stosunkowo nowym, bo moze[…]