EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By weiss
#1862684
Cześć.
Biorąc pod uwagę mój iloraz inteligencji cudem jest, że potrafię zawiązać sznurówkę i się podpisać :( (to tak tytułem wstępu)
Postanowiłem sięgnąć do naprawdę porośniętej pajęczyną bazy na czarną godzinę i ją rozrobić.
Jako, że to była baza VPG70/30 o mocy 8mg postanowiłem dolać glikolu aby uzyskać okolice 6mg i preferowane przez człekokształtnego 50/50
Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że...odwrotnie odczytałem proporcję... baza VPG 70/30 oznaczała 70PG/30VG :(

Efektem tego jest blisko 1,5l płynu 79/21 na korzyść glikolu.
Czy to będzie w ogóle wapowalne? Czy nie będzie to rzadkie jak...już nie będę pisał co:(
Chciałbym również podkreślić ,iż moja umiejętność kręcenia grzałek jest wprost proporcjonalna do umiejętności mieszania bazy, (dlatego korzystam z kajtka v5, który wieeele wybacza)
boje się, że kajtek będzie popuszczał jak szalony:(

Obywatele i Obywatelki!
Da się to uratować nie dolewając wanny gliceryny i hektolitrów bazy, której nie posiadam?
Pomożecie ???
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862686
weiss pisze:boje się, że kajtek będzie popuszczał jak szalony

Najprościej jest chyba to sprawdzić :wink: Nie odkręcaj za mocno LC i zaobacz co i jak. Na K5 wapowałem 60/40 PG/VG i było o.k.
Awatar użytkownika
By barror
#1862687
weiss pisze:Cześć.

boje się, że kajtek będzie popuszczał jak szalony:(

Obywatele i Obywatelki!
Da się to uratować nie dolewając wanny gliceryny i hektolitrów bazy, której nie posiadam?
Pomożecie ???


Osobiscie wapuje tylko na takich bazach ze wzgledu ma bardzo mala chmure (domownicy narzekaja :)), K5 mini daje rade.
Awatar użytkownika
By Timi
#1862795
Będzie OK, a w razie przecieków wystarczy odrobina więcej waty.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.