EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kasulss
#1862472
Przychodzę z problemem, mianowicie 2 dni temu kupiłam iJust s i w pierwszy dzien miała go moja koleżanka z powodów prywatnych. Podłączyła go, nalała liquid i normalnie vapowała. Wziełam go do siebie i podłączyłam, diodia sie świeciła na czerwono, a ja pojechałam do znajomych. Po 2 prawie 3 godzinach wrociłam, elektryk dalej był pod ładowarka, ale diodia sie nie świeciła. Odłączyłam go i spróbowałam włączyć, ale niestety żadnej reakcji. Będąc pod ładowarką również tyle ze nie ma liquidu zalanego. Pytanie czy jesli zaleje liquid to coś da i co z tym włączaniem go, bo po 5 kliknięciach nie ma reakcji dioda ma sie świecić czy nie ? i co mam ewentualnie zrobić? przepraszam za wszelkie błędy
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2018, 17:26 przez kasulss, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1862473
Jesteś może obcokrajowcem?
Jeśli nie, to dlaczego używasz języka, który bardzo ciężko zrozumieć?
By kasulss
#1862475
znaczy na poczatku jak podlaczam pod ladowarke to jakis czas sie swieci dioda a pozniej przestaje jak naciskam przycisk to nie reaguje nie ma zadnego dzialania
Awatar użytkownika
By Timi
#1862476
kasulss pisze:znaczy na poczatku jak podlaczam pod ladowarke to jakis czas sie swieci dioda a pozniej przestaje jak naciskam przycisk to nie reaguje nie ma zadnego dzialania

A Ty dalej, z uporem maniaka "Kali mieć. Kali być".
Katastrofa. Nawet nie wiesz jaki wizerunek sobie na forum budujesz.
Niepełnosprytny intelektualnie to Pikuś. Pan Pikuś.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862477
@kasulss zacznij używać znaków interpunkcyjnych oraz dużych liter, bo temat poleci do kosza.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862481
kasulss pisze:Poprawiłam: )

Widzisz, można :wink:

Jest to tani i bardzo awaryjny sprzęt. Z tego co napisałaś, raczej wynika, że wyzionął ducha. Jeśli jest na gwarancji, reklamuj.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.