EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By cone
#1861921
Witam miał ktoś może styczność z tym zestawem? W necie nic szczególnego nie znalazłem na temat tego papierosa oprócz specyfikacji technicznej. Żadnej opinii ani nic. Nawet tutaj na forum po wpisaniu nazwy tego zestawu nie znalazło ani jednego tematu. W sklepie u mnie w mieście papieros ten kosztuje 179zł. Opłaca się brać taki zestaw? Jeśli ktoś miał styczność z tym papierosem proszę o opinię.
By michupo
#1861956
to nic innego jak ijust nexgen w mocno zawyżonej cenie i pod inną nazwą
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1861959
Grafika napisu "Milp" jest dziwnie podobna do "Mild;a" :lol: Samo urządzenie wydaje się być przechrzczonym Nexgenem, który jest znany, opisany i kosztuje 129 zł.
By Krasnal45
#1861993
Nałóg Totalny pisze:Samo urządzenie wydaje się być przechrzczonym Nexgenem, który jest znany, opisany i kosztuje 129 zł.

.... co i tak jest już mocnym przegięciem cenowym jak na jednorazówkę.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1861998
Yes, sir :) Ale przynajmniej zostanie chłopu parę złotych jeśli się nie uprze na tego Milpa :)
By cone
#1862025
No to raczej nie kupię milpa :D Faktycznie identyczny iJust nexgen tylko dużo droższy. Ja to laik jestem w e-papierosach. Dobrze, że napisałem na forum. Dzięki Panowie.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.