EPF
By m1rgen
#1861438
Siema mam pytanie. Jeśli zamówiłem sprzęt że strony udymu w czwartek o godzinie 15 to te dwa dni na realizację zamówienia to czwartek i piątek czy piątek i poniedziałek? I ile dni idzie paczka że sklepu? Może to trochę źle napisałem ale mam nadzieję że zrozumiecie o co chciałem się zapytać.
By Krasnal45
#1861446
Zgodnie z tytułem wątku, chyba pyta edyma, tylko nie w te drzwi zastukał :mrgreen:
By m1rgen
#1861447
Dzwoniłem w godzinach podanych na stronie ale nikt nie odebrał
Awatar użytkownika
By hilton1
#1861474
Kiedyś coś mi się obiło o uszy , że towar zamówiony do godziny 14,00 jest wysyłany jeszcze tego samego dnia.
By m1rgen
#1862269
Paczka po ponad tygodniu od zamówienia została dopiero dziś wysłana...
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1862270
hilton1 pisze:Kiedyś coś mi się obiło o uszy , że towar zamówiony do godziny 14,00 jest wysyłany jeszcze tego samego dnia.


nie ma szans,dziś zamawiasz,do następnego dnia trwa weryfikacja wpłaty i wtedy dopiero zostaje wysłany towar,mniej optymistycznie - weryfikacja trwa 2 dni.
Nie liczę tu weekendów,zamówisz w piątek po południu,weryfikacja zacznie sie od poniedziałku.

Edit
może sie zdarzyć że przy małej ilości zamówień,z rana około 7-8 gdy zamówisz może i być w ten sam dzień ale to bardziej szczęśliwy traf
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.