EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Zabiela
Oglądałem wczoraj i powiem szczerze że materiał jest mega dużym paliwem dla przeciwników e-palenia :?
https://panorama.tvp.pl/38736456/epapierosy-szkodza-tak-samo
Link do artykułu na stronie ACS Chemistry For Life:
https://www.acs.org/content/acs/en/pressroom/newsreleases/2018/august/e-cigarettes-can-damage-dna.html
Co o tym myśleć?
Awatar użytkownika
By Krasnal45
A co myśleć o tym, że lekarz(?) mówi o szkodliwości gliceryny? A kto rozsądny wapuje bobra w temperaturach powyżej 260 stopni kiedy to dopiero akroleina ma szansę się wydzielić? Może zakazać też grilowania podczas którego akroleina występuje na porządku dziennym?
Kolejny żałosny artykuł na zlecenie BigTobacco.
Awatar użytkownika
By mister67
Nic nie powiem, tylko zacytuję jeden z komentarzy pod filmem ;)

"Bzdura. TVP zrobili taki materiał bo rząd planuje podwyżki liqidiow do E-papierosow i muszą jakoś postraszyć obywateli żeby się nie buntowali. Takie materiały z wywiadami z rzekomo naukowcami są robione na zlecenie koncernów tytoniowych które mają przez E-papierosowy miliardowe straty."

Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
By PucH2
Nie od dziś wiadomo że prezes i płaskoziemca oraz inne dziadki leśne to jarają. Teraz wiadomo że mają olbrzymie zmiany DNA na wyświetlaczu moda. TV nie kłamie :lol:
Awatar użytkownika
By witek67
jeszcze za komuny w sklepach monopolowych i knajpach gdzie wpadało sie na browara musiała byc wywieszka ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU, w jednym ze sklepów była wywieszka "Alkohol zabija powoli" a pod spodem dopisane "... ale nam sie nigdzie nie spieszy",
moja odpowiedź dla dziennikarzyny co wypocił ten wywiad e-faje zabijają bardzo powoli ...... " ale mnie sie do cholery nigdzie nie spieszy"
a jak mi sie zmieni DNA to bede syczał jak wąż

Witam,mam problem z przyciskiem.Otóż dół przycisku[…]

Ammit problem z pinem

ponieważ były drobne wycieki chciałem dokręcić pin[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Baza tfv8

Mam nieoryginalny imbus którym mogę odkręcić 2 śru[…]