EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1860878
Obudził się? Akcyza już jest, a od stycznia wcale nie musi być drożej, a może być taniej jak producenci zrezygnują z wybujałych cen za rozlewanie tak taniego produktu jakim są czynniki bazowe. Jak już myślisz że nie może być gorzej to pomyśl o banie na całkowitą sprzedaż liquidów smakowych jak i aromatów do nich. To już się dzieje.
By Krasnal45
#1860879
Pomijając fakt, że kręcą tam na temat akcyzy niemiłosiernie bo obowiązuje przecież już od stycznia bieżącego roku, to artykuł całkiem rzeczowy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1860880
Pomijając fakt, gdzie byli ci dziennikarze jak trzeba było pisać, to takie błędy są niewybaczalne. Od razu widać że artykuł sponsorowany pieniędzmi koncernów tak samo jak i te których nie napisali.
Awatar użytkownika
By pok14
#1860884
PucH2, nie rób scen. Znalazłem to wrzuciłem. Rzeczywistość na zasadzie przyczyna-skutek. Rozdawnictwo pieniędzy i dalsze tego rozdawnictwa plany (przyczyna), powodują skutek czyli zgromadzenie na ten cel kasiorki. Wyższe ceny, nowe daniny podatkowe, kredyty i wyższy deficyt budżetowy. Każdy ma wolny wybór: płaci więcej za możliwość e-wapowania albo wraca do tytoniowych gwoździ. Osobiście mnie to lotto. Ja już tylko potrzebuję 50/50 bez nikotyny i aromatów.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1860886
@pok14 Tak już po amerykańsku jedziesz wyprzedzając nowelizację ustawy. Da się? Da się :lol:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.