EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Michal00
#1860151
Witam, dziś po rocznym użytkowaniu smoka vape pen 22 postanowiłem zamienić go na coś innego. Czy SMOK OSUB KING 220w to dobry wybór lub rzucam się na zbyt głębokie wody? *SMOKEKING*
By dexnoxtious
#1860154
Jaki masz budżet i jakie wymagania co do nowego sprzętu? Nie wiem jak ta wersja osuba, ale mniejszy osub 80w który ma podobną konstrukcje był raczej słaby.
Awatar użytkownika
By legitboy
#1860156
Żaden SMOK bo nie ma sensu się w to pchać.
Może PICO 75W plus jakiś jednogrzałkowiec pod mtl / dl, zależy co preferujesz. Rozsądna opcja na początek zabawy z drutami.
Co do parowników mnóstwo można znaleźć na naszym forum, temat solidnie wałkowany. Trochę lektury i znajdziesz coś dla siebie. Przejrzyj jeszcze bazarek bo czasem warto.
By dexnoxtious
#1860158
Skoro używał smok vape pena 22 to raczej dl będzie, zresztą nie każdy smok to złom, zdarzają się perełki. Myśle że pytając o mod 220w i to dosyć spory to raczej pico będzie za słaby i za mały. Zresztą, wszystko zależy od budźetu i wymagań.
By Michal00
#1860181
Budżet do 300zł, myśle o jakimś modzie który nie rozsypie się dość szybko.
By dexnoxtious
#1860183
To jest sporo wyboru, z takich bardzo solidnych które miałem w ręce to lost vape sirius, cena około 200 i geekvape aegis około 150, bardzo solidne zasilana. Do tego dobry atomizer, jeżeli się nie boisz kręcenia grzałek to Merlin mini jest fajny, dobry smak i dosyć prosta budowa i obsługa, cenowo też ładnie się zmieści w budżecie około 90zl, o atomizerach na gotowe grzałki średnio mam się jak wypowiedzieć bo nie przepadam za nimi. A no i akumulatory, ale to już zależy od tego na jaki mod się zdecydujesz.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.