EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wirginiqx
#1859988
Obrazek Wcześniej już występował podobny problem lecz wystarczyło przesunąć do góry, jednak teraz nie da rady tego przesunąć w żaden sposób. Jak to naprawić bo nie da się ładować?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2018, 21:47 przez Wirginiqx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1859995
Masz jakieś rysunki albo kserokopie rysunku technicznego tego problemu?
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#1860008
Nie wiem co to za model (iJust?), nie znam konstrukcji będę więc strzelał chłopskim rozumem. Na moje za mocno dokręciłaś czajnik i obudowa ci się przekręciła. Spróbuj może chycić jedną łapką za ten górny pierścień, drugą za obudowę i delikatnie, z wyczuciem odkręcić, tak aby gniazdko zrównało się z otworem. Mogę się oczywiście straszliwie mylić ale oczy mej wyobraźni to mi właśnie podpowiadają :mrgreen:
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#1860022
Coś musi się dać przesunąć/przekręcić bo inaczej problem by nie wystąpił. No chyba, że np. gniazdko usb jest urwane albo wygięte (tu znowu nie wiem jak to jest konstrukcyjnie rozwiązane) i zaklinowało się w takiej pozycji. Trzeba będzie najprawdopodobniej rozebrać moda i zobaczyć w czym rzecz. Może jest tu ktoś kto to robił i się wypowie ja musiałbym mieć to w rękach.
By Krasnal45
#1860034
Ijust 3 to stosunkowo świeży wynalazek. Jeżeli masz jeszcze gwarancję, to go reklamuj, jeżeli nie, to.......... porozbierać pewnie toto można, gorzej potem z poskładaniem. Wątpię w opłacalność naprawy tej jednorazówki.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.