EPF
Shake and Vape
Awatar użytkownika
By Dominx
Te butelki to jakiś fenomen. Stoją cały dzień na biurku, a za każdym razem zbiera się jakaś plama pod nimi.

Próbowałem dolać 30ml do butelek 120ml i po odleżeniu było czuć, że to za dużo - słaby smak, mdły po 3 buchach, taki typowy zlew, ale szkoda teraz >100ml wylewać.

Jedyny, którego mogę polecić to grapefruit breeze, w tym jeszcze coś czuć i jest nawet przyjemny.
Awatar użytkownika
By naits
Ktoś od nich czyta to forum albo sami wpadli na pomysł aby dziubek w dużych butelkach był wykręcany. Co do smaku nie widzę zmian, natomiast widzę problem z ilością płynu w 120ml butelkach. Miałem ich już kilka i przynajmniej 3 z nich nie pomieściła 40ml dolewki jak zaleca producent. Zabrakło może 3ml.
Awatar użytkownika
By 2dest86
Potwierdzam, dolewka się nie mieści w całości ..
By czendler
Apple Pie - pyszne ciacho jabłkowe z dodatkiem cynamonu. Za dużo cynamonu jednak.
Toffee Cookie - dla mnie nie vapowalne poszło do kosza
Strawberry Shake - do kosza
Awatar użytkownika
By Abiz
Czy ktoś z Was próbował Camel Flower? W ogóle nie czuję smaku, tylko zapach liquidu z buteleczki.

Pomijając fakt, że liquid jak na podane 70VG jest strasznie rzadki i kopie w gardło. Ogólnie to dawno tak trefnego liquidu nie miałem, mam nadzieję że kolejne buteleczki spiszą się lepiej..
Awatar użytkownika
By naits
Mam ten sam numer w swoim parowniku, co bym nie zrobił nie mogę osiągnąć pełnego smaku z camel flowers. Czy to clapton czy fused clapton i inne Cotton bacon. Natomiast zaleje tfv8 z firmową grzałką ze szmatki i zdziwienie pełny smak i czuć dobrze owoce. Przerabiałem wiele wariantów i dałem sobie spokój bo nie wiem czemu tak jest.
Awatar użytkownika
By Kozeusz
Podpisuje się pod tym
kylin - tragedia
merlin - tragedia
ammit - tragedia
blitzen - tragedia

tfv12 prince + mesh = idealnie

Poddałem się, nie chce mi się już kręcić i bawić ;-)
By iluś
A ja wam powiem że na Nautilus 2 czy na 1.8 ohm czy na 1.6 czy 0.7 są naprawdę nieźle i za tą cenę kiedy bazę 100 ml 18 mg dostaje jeszcze za dobre pieniądze to jest super.
Co gotowego można lepszego dostać , smak jest naprawdę wyczuwalny ok jest to mtl , ale wapowalem inne droższe , wcale nie były lepsze czy smaczniejsze
Przyznam rację że duże butelki to porażka na maksa , otworzyć je to już micha się cieszy od ucha do ucha ale tak jak kolega pisze nie można wlać 40 ml bazy

Posty połączono.
Regulamin Forum się kłania.
D.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2018, 08:37 przez iluś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
@iluś przestań pisać posta pod postem, jeśli jest możliwa edycja poprzedniego (Regulamin).
By BezimiennyII
I ja skusiłem się na zakup premixa. Wybór padł na Grapefruit Breeze 30 ml. Rozrobiony na 12 mg, odstał kilka dni.
Parownik Pocket RTA, drut superfine MTL Fused Clapton, wyszło 0.9 Ohm, zasilanie mechaniczne .
Podchodziłem do płynu dosyć sceptycznie. Po wywapowaniu baniaczka poleciałem do sklepu po 2 kg grejfrutów :lol: Zostanie u mnie na długo. Jeżeli ktoś z Was zna podobny aromat to prosiłbym o PW, muszę zrobić większy zapas :-D
By iluś
Ja póki co kończę Happy Day i jest spoko może nie super ekstra hahaha ale jakoś nie mogę się doszukać tam biszkoptu i truskawki też jakieś poziomkowe się wydają ale to moje odczucia. Muszę w końcu spróbować grapefruit breeze prawie każdy zachwala.
Awatar użytkownika
By Piottrr
forest fruits- nope, nie przyjemny, troche gryzący mocno przypomina poziomice od dilnosa
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Vapelab.pl a idym.pl

Witam, W poszukiwaniu nowych smaków zarejestrował[…]

Pytanie odnośnie drutu

Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy pos[…]

Blitzen rta i słaby(płaski)smak

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem blitzena rta :[…]