EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
:bry

Zrobiłem sobie i ową bezcieniową grzałkę z drutu wywiniętego na lewą stronę. Łatwizna *GOOD*

Jednakże - zamiast zalecanych szyszek (chmielowych też ) - zastosowałem bawełnę bazwłóknową , która znakomicie poprawia transport i ogranicza osadzanie się różnych różności poniżej minimum. Ta kombinacja (grzałka bezcieniowa z bawełną bezwłóknową) pozwoliła mi na zejście z mocą do 8W przy zachowaniu maksymalnej chmuroj..bności :)

Pomysł z grzałką bezcieniową uważam za rewelacyjny. :beer:
Awatar użytkownika
By Marksista
Zrobiłem taką z pomocą kolegi hehehe po lekcji pszyry i mam pytanie bo moj ijust miga jak probuję palić na tej bescieniowej grzałce i wgl nie ma dymu co to może byc licze na szybķą odpowiedź najlepiej wczoraj
Elo
:)
Awatar użytkownika
By PucH2
Zaraz po premierze V2 wyszło update softu. Wystarczy wgrać przez USB by się cieszyć kontrolowanym smakiem bez aromatów. Reszta na stronie producenta. Tego było nam trzeba.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Ponadto, dodam, że trwają intensywne prace nad wersją V3. Będzie to wersja mocno ekologiczna. Jako materiał na żarnik planujemy zastosowanie bambusa. Chwilowo mamy jeszcze przejściowe problemy ze zwijaniem go w spiralkę, ale wdrażamy innowacyjne rozwiązanie tego problemu.
Awatar użytkownika
By PucH2
@Vause na podanej wyżej stronie www jest lista z zapisami.
Awatar użytkownika
By bulit73
A czy ilość dostępnych grzałek będzie ograniczona? Jeśli tak, to ile maks na łebka?
Awatar użytkownika
By bulit73
LoCtoR pisze:Wszystko masz na wykresie.

Sprawa jasna. Dla stałych odbiorców bez ograniczeń :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mister67
1 sprawa. Chciałbym używać grzałkę bezcieniową pod kontrolą temperatury. Jaki TCR mam ustawić ?
2 sprawa. W wykresie szanownego kolegi @LoCtoR wkradła się pewna nieścisłość, nie uwzględnił On niedziel wolnych od handlu. Proszę o skorygowanie wykresu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Krasnal45
1 sprawa: Pod kontrola temperatury każdy box automatycznie rozpoznaje grzałkę
2 sprawa: Wszystkie niedziele grzałki działają jak w soboty. Korekty są niepotrzebne.
Awatar użytkownika
By PucH2
Widzieliście że po zastosowaniu grzałki w większości modów pojawia się ukryte menu z samo kalibracją. Opcji multum ale da się ogarnąć. Dobrze że producenci zasilań pamiętają o nas.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Po szczegółowe instrukcje odnośnie tych ukrytych menu należy pisać bezpośrednio do producentów boxów. Odpowiedz przychodzi zwykle po siedmiu dniach w okolicy godziny pierwszej w nocy. Warunek: Lapek lub pecet musi być włączony, bo inaczej e-mail błądzi i szuka pierwszego lepszego włączonego sprzętu.
Atmos Lab - czyli kolejny temat rzeka...

https://image.ibb.co/dHwxip/ATMOS-LOG[…]

W tym miejscu możecie śmiało pytać o produkty, wni[…]

Witam! Mam atomizer pharaon mini rta który sprawuj[…]

Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]