EPF
By Pawlik2009
witam. Szukam dla siebie bazy RTA albo RDTA. Najważniejsze jest dla mnie aby nie pociła się w żadnym miejscu, oczywiście oddawanie smaku jak najlepsze, no i aby chmurka była zacna przydałyby się dwie bądź więcej grzałek. Dobrze jakby miała taki system napełniania co mam w aktualnym parowniku. Aktualnie vapuje na vaporesso nrg GT8 ustawiony na 70W. Jaki parownik polecicie?
Ostatnio zmieniony 11 sie 2018, 06:30 przez Pawlik2009, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By LICHU
Żadnego nie POLECAMY.
Po drugie czytać umiesz? Jak tak to masz sporo tematów o podobnej treści.
Po trzecie to takiej bazy nikt chyba jeszcze nie widział.
By Pawlik2009
LICHU pisze:Żadnego nie POLECAMY.

Może ktoś normalny wypowie się bo jechać po kimś każdy potrafi
Awatar użytkownika
By Vause
Pawlik2009 pisze:
LICHU pisze:Żadnego nie POLECAMY.

Może ktoś normalny wypowie się bo jechać po kimś każdy potrafi

:palm
Awatar użytkownika
By LICHU
Zadajesz głupie pytanie dostajesz głupią odpowiedź. Czego się spodziewałeś ? SZUKAJ boli ?
By Pawlik2009
LICHU pisze:Zadajesz głupie pytanie dostajesz głupią odpowiedź. Czego się spodziewałeś ? SZUKAJ boli ?

Głupie są Twoje odpowiedzi na moje zapytanie. Zamiast zgrywać cwaniaka byś rzucił linkiem na pierwszy lepszy post w temacie
Awatar użytkownika
By Krasnal45
A powiedz mi, co Ci się tam pali? Sorry, ale się nie znam, a w moich sprzętach nic się nie pali....
Awatar użytkownika
By PucH2
Bo ty @Krasnal45 masz stare sprzęty dla dinozaurów. Kup nowy zasilacz parowy a sam zadasz takie pytania :lol:
Awatar użytkownika
By mister67
Pawlik2009 pisze:witam. Szukam dla siebie bazy RTA albo RDTA. Najważniejsze jest dla mnie aby nie pociła się w żadnym miejscu, oczywiście oddawanie smaku jak najlepsze, no i aby chmurka była zacna przydałyby się dwie bądź więcej grzałek. Dobrze jakby miała taki system napełniania co mam w aktualnym parowniku. Aktualnie pale na vaporesso nrg GT8 ustawiony na 70W. Jaki parownik polecicie?

Osiem grzałek wystarczy ? Będziesz pierwszy wśród gimbazy :lol:

Tu również osiem grzałek :mrgreen:

By Pawlik2009
Krasnal45 pisze:A powiedz mi, co Ci się tam pali? Sorry, ale się nie znam, a w moich sprzętach nic się nie pali....

Pozjadałeś gościu wszystkie rozumy i czepiasz byle słówka. Bardzo proszę już nie ma słówka które tak Cię boli
By Pawlik2009
Myślałem bardziej nad czymś w stylu
IJoy captain RTA,
aromamizer supreme v2
Ale nie znam się i liczę na propozycje doświadczonych użytkowników
By tubaakada
Obrazek

:beer:

Witam! Mam atomizer pharaon mini rta który sprawuj[…]

Przewóz bazy i aromatów

Witam. Może trochę nie na temat. Jeżeli chciałbym[…]

Aegis Legend 200w