EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1858252
JET pisze: @STRUNA nam się roztroiła.

Struna ma głos jak trzeba i daleko mu do roztrojenia :)
STRUNA się delektuje swoimi tytkami.
Można sobie znaleźć coś dla siebie, podpowiem takim opisem :

Intensywny aromat liquidu został uzyskany podczas leżakowania z autentycznymi cygarami Montecristo przez 90 dni. ............ jest bez wątpienia królem smaków cygar. Ten liquid wygrał tytuł jednego z najlepszych smaków tytoniowych we Francji w 2016 roku oraz zdobył pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii w 2017 roku.Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1858264
de gustibus non est disputandum - nie neguję tego, czy komuś smakuje MA czy nie, to sprawa indywidualna. W moich ocenach też staram się nie oceniać smaku pod względem tego czy mi smakuje mi czy nie, tylko samą jakość aromatu, wierność i naturalność smaku, brak obcych posmaków itp. I tu niestety MA jest na szarym końcu testowanych przeze mnie aromatów. To zwykła spożywka jakich wiele. Ja jednak wymagam czegoś więcej.
Tytków MA przetestowałem chyba 3 i po pierwszym zaciekawieniu, i odstaniu aromatu muszę przyznać, że tytonie to nie są. Jak pisałem kiedyś tam, martwi mnie również to, że posmak utrzymuje się bardzo długo w paszczy. Z tego poziomu cenowego bardziej mi pasuje Inawera. Im też ufam bardziej, bo wiem jakie mają laboratorium. Zresztą sprzedaż mają pewnie ze 100 razy większą niż MA.
W tej chwili, z polskich aromatów/premixów, poziom zachodni osiągnął jedynie Chemnovatic z serią Vapy.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1859335
To jestem trzeci. Mimo, że jestem również fanem tytoniówek to te od MA mi nie podeszły. Tribeca mimo, że jest moim codziennym płynem łagodnie mówiąc denerwuje mnie mniej więcej od roku niemiłosiernie. Syf na grzałce taki, że głowa boli. Kiedyś watę wymieniałem max 2 x na tydzień, teraz codziennie.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1859342
szoferek pisze:To jestem trzeci. Mimo, że jestem również fanem tytoniówek to te od MA mi nie podeszły. Tribeca mimo, że jest moim codziennym płynem łagodnie mówiąc denerwuje mnie mniej więcej od roku niemiłosiernie. Syf na grzałce taki, że głowa boli. Kiedyś watę wymieniałem max 2 x na tydzień, teraz codziennie.

Również używam Tribeci jako dyżurny liquid . Jest to moja kompozycja która powstała metodą prób i błedow (tak szczerze znudziła mnie zabawa w mieszanie :D ) kupuję 150 ml bazy 18 mg do tego 50 ml premixu Tribeci od Halo i tak sobie pykam ,grzałka na przepał i zmiana waty w weekend w obiegu 3 egzemplarze tego samego atomizera.
Konkretny sprzęt

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu przeżuciem si[…]

Długo zbierałem się do zrobienia czegoś po Perunie[…]

Blokada

Witam mam tesle 220w i górę tfv16 i mam pytanie cz[…]

eVic Primo Mini 80W TC VW

Nowa odsłona Evic mini dostępny będzie w kilku ko[…]