EPF
By Mewa85
Jeśli chodzi o mój Gdańsk to zamawiając do 13 na drugi dzień towar do odbioru.Natomiast zastanawia mnie dlaczego tak mały asortyment od dluższego czasu jest w sklepiku stacjonarnym.Kiedys półki uginały sie od np.aromatów.Teraz lipa.Może chcą aby sklepiki były tylko takimi"punktami odbioru zamówień"?

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Vause
Też mnie to zastanawia. Kiedy ostatnio szukałam sprzętu zastępczego do złożenia, to na stronie większość rzeczy, które mnie interesowały były niedostępne lub w ogóle nie było ich w ofercie. Wcześniej bardzo ceniłam sobie szeroki wybór asortymentu. Otworzył się punkt w moim mieście, ale i tak przed wybraniem się na zakupy muszę wszystko zamawiać do odbioru w sklepie, bo na półkach po 3 boxy i atomizery z serii tych gimbowych, zerowy wybór drutów, z czego już sam sprzedawca rozkłada ręce na temat dostaw.
Pamiętam te miłe czasy, kiedy wchodząc do sklepu wychodziłam z całą siatką zakupów i nie zdarzyło mi się, żeby czegoś nie mieli.
Awatar użytkownika
By berto
Te miłe czasy już niestety nie wrócą. Poza tym jest tyle dobrze zaopatrzonych sklepów online że edyma można sobie spokojnie darować.
Innokin EZ.WATT

Witam, nie mogłem nigdzie znaleźć na forum opinii […]

iJust Next Gen - Nic tylko mruga?

Witam wszystkich. Jestem tu nowy więc proszę o wy[…]

Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do przej[…]

Witam Wsadziłem akumulator 26650 do aegisa i akumu[…]