EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By dadrian
#1859300
Panie i Panowie,

Na wstępie chciałbym się pochwalić, że udało mi się odstawić wapowanie. Na chwilę obecną jest to na razie tydzień, ale dla mnie to i tak sporo :D .
I tutaj rodzi się moje pytanie, a mianowicie jak wygląda sytuacja z odsprzedażą części od epapierosa? Wiem, że sprzedaż na odległość jest zabroniona, ale jak to wygląda z odsprzedażą "na miejscu"? Nadmienię tylko, że nie wszystkie parowniki i zasilania są dostępne w Polsce. Pytanie dotyczy też drutów, wat, ale także premixów w butelkach powyżej 10ml, które już są rozrobione z bazą nikotynową oraz premixów beznikotynowych. Czy mogę bez obaw wstawić ogłoszenie np. na grupę facebooka?
Awatar użytkownika
By Vause
#1859302
Gratuluję.
Facebook z automatu ściągnie takie ogłoszenie. To samo olx.
Jeśli wystawisz ogłoszenie pt. "Sprzedam czajnik + gratisy", opiszesz co posiadasz i umówisz się z kupującym na odbiór osobisty, to w więzieniu nie wylądujesz, jakoś sobie trzeba radzić :D
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1859304
Tak jak wyżej, niektórym udaje się wystawiać, trzeba mieć trochę szczęścia i pomysłu, spójrz jakie rzeczy są wystawiane;) Ps. Gratuluje porzucenia nałogu :piwo
By dadrian
#1859327
Ja to wszystko wiem, ale nie chodzi mi o ominięcie zabezpieczeń, tylko o sam fakt sprzedaży. Czy mogę sprzedać parownik, zasilanie, premix rozrobiony z bazą nikotynową człowiekowi na ulicy? :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1859328
Owszem, a nawet możesz oddać do Lombardu. Z rozrobionymi Premiksami już tak nie uczynisz od stycznia.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.