EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Snerta
Czesc, bede chciala w najblizszym czasie przesiasc sie z volisha na moda. Powoli zglebiam temat, bede probowala zestaw zlozyc sama, ale chcialavym was prosic o dwie rzeczy: na co zwarac uwage przy wyborze? Jakie parametry sa wazne i dlaczego?

No i gdzie mozna bezpiecznie kupic sprzet w sieci... wiem, wiem, ze allegro to kupa i odpada, ale ktore ze sklepow online maja dobra oferte i nie bedzie wiekszego problemu z zakupem oryginalnych czesci?
Awatar użytkownika
By Vause
Zwróć uwagę na opinie użytkowników, przeglądaj sprzęt w sieci i włącz sobie recenzję na YouTube.
Parowniki dzieli się na te, które mają grzałki gotowe, tylko do wkręcenia i zalania i na te, gdzie grzałki musisz skręcić sobie sama.
Standardowe tanki z możliwością wlania kilku ml liquidu, które wata sobie pobiera, kiedy przeschnie, przez co zalewasz parownik raz na jakiś czas, drippery, gdzie musisz sama zakraplać watę co kilka/naście zaciągnięć i pół tanki, pół drippery. Musisz sobie sama odpowiedzieć, w jaki typ takiego sprzętu chciałabyś się zaopatrzyć.
Z modami jest moim zdaniem łatwiej, większość z nich ma takie same funkcje, różnice w oprogramowaniu to najczęściej zegar, liczba zaciągnięć czy możliwość wgrania swojego logo. Tu radzę przejrzeć je gabarytowo, wybrać 2-3 propozycje i przeszukiwać forum, żeby znaleźć opinie użytkujących. Od razu zaproponuję Ci iStick`a Pico 75W, był tu proponowany milion razy, głównie za swoją prostotę i niezniszczalność.
Do moda potrzebne są też akumulatory (o ile w modzie nie ma go wbudowanego) - patrz tylko na markowe ogniwa. Sony, Samsung, LG.
Ja zawsze zamawiałam z bardzo popularnego sklepu na "e", więc nie zaproponuję nic innego.

Witam! Mam atomizer pharaon mini rta który sprawuj[…]

Przewóz bazy i aromatów

Witam. Może trochę nie na temat. Jeżeli chciałbym[…]

Aegis Legend 200w

Witam. Mam pytanie odnośnie Aegisa. Ponieważ kupił[…]

6 lat z e_papierosem !

Troszkę przespane, ale... liczy się fakt. Tomb[…]