EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By miblah
e_sat pisze:Coś sknociłeś przy tworzeniu tego samogonu :D

Niewątpliwie... coś poszło nie tak ... =]

e_sat pisze:Współczuję - same straty :)

Nie cierpiałem mocno, ale skoro to wątek "wsparcia", to dziękuję za jego udzielenie... :beer:
Awatar użytkownika
By e_sat
.kokakola pisze:
e_sat pisze:A no właśnie....Jak długo może spoczywać likłid w atomku, którego nie używamy ( likłyd dojrzwa) , by nam nie przysporzył wielu niespodzianek? :) Proszę o konkretne odpowiedzi, dowcipy zostawcie dla siebie. :D

Aż wata nie zapleśnieje :lol:

Ej tam nie może zapleśnieć, taki atomizer ( jeśli jest szczelny ) ma podciśnienie, jak dawniej słoik na gumkę z zaprawami :lol:
Awatar użytkownika
By szperaczz
Szczelny? Przecież wata i grzałka ma dostęp powietrza.
Zresztą i sam baniak nie jest w 100% szczelny bo i tam powietrze się dostaje.

在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By Herrwolf
Jestem kilka dni po nawróceniu i jest bardzo bardzo ok.
Jeszcze odkaszluję z rana.
To niesamowite, jak porzucenie papierosów szybko skutkuje odmuleniem. Nie jestem już ciągle taki zmęczony.
Oczywiście wiedziony motywacją zakupiłem VTWO w miejsce utraconych e-viców i bydlęcego kajtka na fatsnowwolfa.
Awatar użytkownika
By marki51
Herrwolf pisze:Jestem kilka dni po nawróceniu i jest bardzo bardzo ok.
Jeszcze odkaszluję z rana.
To niesamowite, jak porzucenie papierosów szybko skutkuje odmuleniem. Nie jestem już ciągle taki zmęczony.
Oczywiście wiedziony motywacją zakupiłem VTWO w miejsce utraconych e-viców i bydlęcego kajtka na fatsnowwolfa.

Tak trzymaj, bardzo dobry kierunek :beer:
Awatar użytkownika
By Herrwolf
:bry
Namówiłem Ojca palącego chyba z 50 lat analogi do wapowania :)
Od soboty chmurzy na moim evicTWo z LemoDrop na zmianę z Kayfunem Lite plus samogon Aqua Oriental 12 mg i twierdzi, że bardzo mocne, aż dusi xDDDD.
Co mnie dziwi, to że przez ten czas wziął tylko 550 zaciągnięć i zużył 1ml liquidu!
Kiedyś brał na próbę chmurki, ale inne smaki mu nie odpowiadały.
Mama potwierdza, że nie popala analogów.
Awatar użytkownika
By Gabriel
No to super. Tak trzymaj ( Ty i oczywiście Twój ojciec )
By AbelardIzka
Każdemu upadki się zdarzają, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Najważniejsze jest jednak to, że powstajemy i dalej próbujemy.
By gourmet
Gratulacje za powrót. Teraz będzie łatwiej, już wiesz jak to jest przejść z jednej strony na drugą i odwrotnie. Lemo to niezły parownik. Postaraj się zmniejszyć straty w sprzęcie.
Awatar użytkownika
By Herrwolf
Dziękuję. Jest rewelacyjnie. W pierwszym tygodniu spaliłem 2 analogi. Ostatnio pół i już nie podszedł. Co do strat w sprzęcie, dokupiłem 4 zasilania, 7 parowników (dzielę się na zmianę z ojcem, który też już 1,5 m-ca nie tyka tytoniu). Nie umie jeszcze sam robić setupów, także mam więcej obowiązków, ale też sojusznika i wychowanka :lol:
Awatar użytkownika
By Herrwolf
Tak więc trzymam się bez tytoniu. Spróbowałem kilka razy, nie smakują analogi wcale. Odkąd mam Merlina, to tylko podpis z parownikami przypomina mi ile tego nazbierałem. Jest bardzo nieźle, choć lenistwo w mieszaniu samogonów doskwiera. Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
By ctx2
To się pochwalę ponad 3 miesiące na 0mg bazie przy czym 2 tyg już bez aromatu, byle coś zaciągnąć.
Kieliszek słodkiego wina przy święcie pozamiatał moją skromną głowę, z racji tego że nie miałem epeta przy sobie kupiłem sobie paczkę papierosów dla jednego fajura.
Efekt łatwo było przewidzieć miesiąc na analogach później liquidy z mocą ok 6mg teraz na poziomie ok 2mg
Psychiczne uzależnienie to paskudna rzecz.
nic

nic

limites rdta plus

Kupię limites rdta plus może być uszkodzony

Premix Halo

Witam,znudziły mnie już rożnego rodzaju owocówki(t[…]

Grzalka stal nierdzewna

Witam mam pytanie odnośnie kontroli temperatury ss[…]