EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dzatek
#1859092
Forowicze, jest tego tutaj tyle, że można dostać głupawki, dlatego też zakładam nowy temat.
Jutro jade kupić baze RBA, oraz parownik. Mam smoka osub 80w i miałem zamiar kupić atomizer Big Babe Beast i baze RBA od smoka, ale wiem, że są tutaj starzy waperzy, więc chciałem się zapytać, czy zostawić zasilanie i dokupić reszte, czy też zmienić wszystko, budżet około 400pln.
Dzieki za wasze opinie.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1859093
Chcesz chmury czy smaku? Jak smaku to zasilanie pico i szukaj na bazarku kayfuna v5
By Dzatek
#1859094
Właśnie bardziej pod smak, nie musze szukać świata po wypuszczeniu pary
By Dzatek
#1859096
A coś równie dobrego jak KAYFUN? Chodzi o to, że w e-dymie nie widze go, a właśnie tam jade
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1859097
Tylko bazarek. Ogólnie wybór atomizerów w sklepach nie zachwyca. Większość to sprzęt pod chmure. Ale jeśli się upierasz to może ammit, z tym że wtedy inne zasilanie.
By Dzatek
#1859098
Sorry, że tak zawracam tyłek, ale ogólnie jestem zielony w temacie wapowania, już raz wybr.ałem źle i drugi nie chce. A więc jakie inne zasilanie?
By Dzatek
#1859100
Tak też myślałem, że padnie taka odpowiedź. A więc ok, teraz oczywiście baza RBA, abym się nie zawiesił w sklepie?
By Dzatek
#1859103
Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi, teraz jest wielka szansa, że analogi pójdą całkiem w odstawke, bo dotychczas była masakra z tym Smokiem
By Dzatek
#1859511
Ijoy Capitan PD270 - po pierwsze zaczęły spadać WATY do 5 i można było w ogóle ich podnieść,a teraz wyłączony strasznie się nagrzał, wyciągnąłem baterie i wtedy ostygł
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.