EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By J F K
#1858770
Witam. Zamontowałem do Atlantisa Aspire Evo grzałkę ECL SS316 0.18ohm 50-80W, wszystko na boxie iStick Pico 75w. Działa wyśmiencie, wgrałem nawet Arcticfox i chcę korzystać z trybu TC ale nie wiem jaka jest optymalna/maksymalna temperatura. To moje początki z e-petami, górę dostałem, dół kupiłem... No wiecie o co chodzi :) Gdyby ktoś mógł wskazać mi najlepsze ustawienie tej konfiguracji to byłbym bardzo wdzięczny :)
Poniżej dodaję ustawienia, które zrobiłem sam na podstawie tego co wyczytałem na różnych innych forach. Nie wiem czy tak jest odpowiednio. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
https://imgur.com/a/Po5O16L
Awatar użytkownika
By e_sat
#1858784
Nad górą, to się nie jeden raz zastanawiałem, jak się na nią wspinać i odpowiednio wykorzystać swoje możliwości, ale dół sobie daruję, na razie nie kupuję, w końcu jeśli będzie taka potrzeba, to moje ubezpieczenie na życie powinno pokryć koszty na dół i inne... :D Ile ty masz lat, że już go zakupiłeś?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858786
J F K pisze:Lat mam 24 hehe :) Góre oddał mi kolega z pracy a dół polecili w sklepie.


Kolega jednak to kolega, w sklepie polecili dół, fatalnie :lol:
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.