EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kliczko123
#1856451
podczas podlaczenia rx 200 do komputera pisze nie rozpoznano urzadzen USB jak uruchamiam upgrader pisze none device
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856452
Cieszy że umiesz czytać komunikaty i się z nami nimi dzielisz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856459
Tak, korzystać z dużej litery i znaków interpunkcyjnych w zdaniu pisanym.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856465
Niezwykle szybko rozwiązałeś problemy. Teraz możesz zadać pytanie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856568
Miałem nie odpowiadać ale masz zdrową postawę obywatelską więc czynię wyjątek by to nagrodzić. Normalnie olewam typ człowieka bez siły naprawczej własnych wad.

Instrukcja efajka. Tam są wskazówki jak podłączyć prawidłowo urządzenie. Wydawać się może dziwne ale niektóre modele wymagają karkołomnych kombinacji by wejść w tryb update softu.

Zacząć by należało jaki masz system operacyjny. Niekiedy brak najnowszych sterowników lub błąd rozpoznania urządzenia powoduje te komunikaty. Rada to skorzystać z innego portu USB. Usunąć sterownik urządzenia i pozwolić systemowi pobrać nowy z internetu. Niestety większość komunikatów jest z niewłaściwego kabelka łączącego urządzenie z komputerem (czytaj uszkodzony). Pominąłem tu kabelek tylko do ładowania (są takie) bo on nie daje żadnych komunikatów że do systemu podłączono nowe urządzenie.
W przypadku e-papierosa dochodzi jeszcze brudne, zasyfione gniazdo urządzenia zalewane często liquidem. Należy je umyć (wewnątrz) i syf usunąć mechanicznie robiąc sobie przyrząd z butelki PET. Ot i panaceum na twoją bolączkę.

Znając życie wszystkie te czynności wykonałeś bardzo skrupulatnie i dalej nie działa. Nic na to nie poradzę że w gorącej wodzie kompany jesteś lub masz spalony port USB (bez zasilania).
By kliczko123
#1856669
System mam Windows 7 probowalem na 2 innych kompoterach tez nie dzialalo jak moge wyczyscic port sprezonym powietrzem ? czy jakims płynem?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856670
kliczko123 pisze:System mam Windows 7 probowalem na 2 innych kompoterach tez nie dzialalo jak moge wyczyscic port sprezonym powietrzem ? czy jakims płynem?

Jednak niereformowalny jesteś i szczegóły znajdziesz sam, lub nie.
Awatar użytkownika
By szmidt.piotr
#1858641
Zmien kabel usb. Zazwyczaj dodawne dobzestawow to tzw. Power-only. Maja polaczenia tylko pod zasilanie z portu USB, a szyna danych jest pusta. Charakteryzuja sie tym ze sa cieniutkie. Kable usb z mozliwoscia przesylu danych sa zazwyczaj troche grubsze w srednicy kabla.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.