EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1854551
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24 lipiec - 7 sierpień nastąpi przerwa urlopowa i sklep internetowy MaiArt.pl będzie zamknięty, a zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane w kolejności wpłat od 8 sierpnia.

Jeżeli zależy Państwu na uzupełnieniu swoich zapasów, to prosimy o złożenie zamówień jak najszybciej, gdyż znając życie wiem, iż ostatnie dni przed urlopem będą jednym wielkim szaleństwem :D
Ostatnio zmieniony 03 lip 2018, 09:30 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
By MaiArt
#1856121
Uprzejmie przypominamy, iż od 24 lipca do 7 sierpnia nasz sklep internetowy MaiArt.pl będzie nieczynny. Jeżeli chcecie Państwo mieć pewność realizacji zamówienia, to prosimy o złożenie go najpóźniej do środy 18 lipca.

Pozdrawiam serdecznie

Artur
By MaiArt
#1856584
Uprzejmie informujemy, iż dzisiaj jest ostatni dzień przyjmowania zamówień detalicznych w naszym sklepie internetowym MaiArt.pl. Zamówienia złożone po tym terminie zostaną zrealizowane dopiero po przerwie urlopowej.

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia...
By MaiArt
#1856974
Serdecznie dziękuję :hat_low: Ale urlop to dopiero od jutra wieczorem, a do tego czasu praca idzie pełną parą...

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie złożone i opłacone zamówienia zostały/są aktualnie realizowane i wysyłka nastąpi dziś i (złożone dzisiejszej nocy) jutro rano. Zamówienia złożone i opłacone po tym terminie zostaną zrealizowane zaraz po naszym powrocie, tj. od poniedziałku 6 sierpnia.

Do zobaczenia po powrocie :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1856984
Arturze!
Dużo słońca, pięknych widoków, ciepłego morza bez sinic, puszystego piasku, zimnego mojito z prawdziwą miętą i wielu, wielu niezapomnianych wrażeń.
:drinkb
By MaiArt
#1857963
Serdecznie dziękujemy :) Odpoczynek jednak już się kończy i w czwartek meldujemy się w laboratorium :)

Edit
Jak widzę pojawiła się ciekawa dyskusja na temat naszych aromatów tytoniowych. Hmmm... Chyba trzeba się zastanowić nad jakąś promocją w celu umożliwienia Klientom samodzielnej oceny jakości naszych wyrobów :)
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.