EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Azibeel
#1856421
Minirecenzja :D i zapraszam do dyskusji :)

Obrazek

Zaglądając do mojego osiedlowego sklepiku z rzeczami do epapierosów, z zamiarem kupna kolejnego premixu z serii "Shots over Baghdad" zauważyłem że to nie jedyna seria premixów w tym sklepie. Moją uwagę przykuły buteleczki z "Tales of Japan"

Po niedługim zastanowieniu, wybrałem jeden ze smaków - "Sumo vs Ninja" (Czereśnie Satou Nishiki/Japońska Mięta Pieprzowa/Lód)

Cóż dużo mówić - świetny smak.
Dominująca jest tutaj Japońska mięta pieprzowa, wyczuwa się jednak nutkę owej czereśni, co daje naprawdę fajne połączenie, na gardle za to, zostaje przyjemne uczucie zimna, może to wspomniany lód ?:)

Podsumowując - w Dobrej cenie (bodajże 20 zł) otrzymujemy 40 ml premixu, z miejscem na 20 ml bazy.

Zwrócił ktoś już z Was uwagę na ten premix? Jeśli tak, zapraszam do dzielenia się opinią


Testowane na Kylin Mini RTA/Modefined Draco 200w/Fused Clapton
Zawartość nikotyny po zmieszaniu z bazami ~6mg
By Dzwonu
#1856439
A jakieś tytoniowe smaki oferuje ta firma? czy tylko owocowe warjacje. Nigdy na oczy nie widziałem tej firmy :shock:
By Rearus
#1856441
Mam Smell of Geisha - winogrono kyoho + kaki , na pewno dużo lepsze winogrono niż z premixu vapenation, coś co spokojnie zadziała jako codzienny materiał do wapowania, ale bez większego szału, spodziewałem się czegoś troszkę bardziej orzeźwiającego, może bardziej kwaskowego, ale ogólnie jest ok ;). Imho zdecydowanie lepiej niż znaczna większość Virtusów, ale do porządnych premixów nie ma podjazdu ;).
By Azibeel
#1856445
Rearus pisze:Mam Smell of Geisha - winogrono kyoho + kaki , na pewno dużo lepsze winogrono niż z premixu vapenation, coś co spokojnie zadziała jako codzienny materiał do wapowania, ale bez większego szału, spodziewałem się czegoś troszkę bardziej orzeźwiającego, może bardziej kwaskowego, ale ogólnie jest ok ;). Imho zdecydowanie lepiej niż znaczna większość Virtusów, ale do porządnych premixów nie ma podjazdu ;).

Myśle podobnie, taka fajna budżetowa seria, chociaż ten smak który kupiłem przypadł mi do gustu :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.