EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Takeo
#1856257
Witam wszystkim ;)
Zakupiłem E-papierosa 4dni temu SMOK Vape Pen 22 . Dodam iż jest to mój pierwszy e-papieros i jestem zielony w temacie. Problem pojawia się taki iż po nalaniu liquidu do zbiorniczka(tanka ? Chyba tak fachowo się nazywa) gdy zaczynam vapować liquid wycieka kanalikami powietrznymi. Szukałem odpowiedzi na różnych forach oraz tematach lecz nie znalazlem konkretnego rozwiązania.

Druga sprawa , kiedy bateria będzie naładowana na max ? Dioda przestaje świecić ? Od nowości ładowałem go troche i nie zauważyłem nawet pod dłuższym czasie jakich kolwiek zmian odnośnie diody. Świeci się caly czas na czerwono.

W zestawie były 3 uszczelki oraz jedna ochronna na szkiełko. Jedna na spód zbiorniczka(szkiełka) druga na góre pomiedzy szkłem a srebrną nakrętka do której przykręca się ustnik. Lecz nie mam pojęcia gdzie 3 ?

Dzięki bardzo z góry za pomoc.
By Azibeel
#1856259
Vapepen lubi strzelić liquidem z airflow :D szczególnie chwile po zalaniu, może nalewaj z Założona opaska zasłaniająca airflow która jest dołączona do zestawu ?:) ogólnie dioda w przycisku (taka chyba w nim jest) powinna migać przy rozładowywaniu się baterii ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Takeo
#1856261
Mruga dioda dookoła przycisku gdy się rozładuje. Lecz mi chodzi o tą która jest pod wejscie na kabelek. Taka malutka czerwona co się ciągle swieci podczas ładowania.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.