EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Orangetroll
#1856355
Siemka
Dzisiaj rano po wlozeniu akusow box sie nie chcial wlaczyc i mam z tym problem do teraz. Jest jakas dobra duszyczka, ktora wie jak to naprawic? Podpowiem, ze akusy dzialaja bo sprawdzilem na boxie kolegi wiec z nimi nie powinno byc problemu.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2018, 13:15 przez Orangetroll, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856356
To krótkie macie tam dni. Przypomnij skąd nadajesz.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1856359
Za długo...
Pewnie cały dzień liczył od świtu.
Zresztą autor napisał "Jest jakiś sposób, żeby to naprawić", więc musimy cierpliwie zaczekać aż zdradzi nam sekret jak to zrobić :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1856360
@all
Bardzo dobrze.
Szacunek dla logiki wypowiedzi oraz prawideł języka musi być.

@Orangetroll
Spróbuj jeszcze raz zadać pytanie.
Wytyczne co do formy i treści już masz.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1856371
Odpowiem, rozumiejąc semantykę pytania, jednocześnie ignorując jego istotę: Tak, jest sposób.
Jeśli powiem Ci, że samochód mi się zepsuł i nie jeździ, powiesz mi co się stało, tudzież jak to naprawić?
"Nie włącza się" to trochę za mało. Jakie były okoliczności towarzyszące? Bez dojścia do tego dlaczego się nie włącza, trochę ciężko będzie postawić choćby diagnozę.
Może i się trochę czepiam, ale dlaczego? Wpadłeś jak do obory, bez choćby cześć, czy całujcie mnie w rzyć, oczekując, że ktoś wyciągnie czarodziejską kulę i biednemu żuczkowi wszystko wyłoży. A niechlujne pisanie też nieszczególnie pomoże.
Dobra, jednak się czepiam :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.