EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Rearus
#1856080
Hej,
mam w planach zrobić jedną mieszankę, ale mam problem ze znalezieniem aromatu eukaliptusowego, na ten moment udało mi się znaleźć 2 czyste - just fake i crazy rabbit, którymi jestem średnio zainteresowany chyba z oczywistych powodów, jest jeszcze mieszanka inawery - mięta i eukaliptus, ale obawiam się, że mimo wszystko smak mięty będzie za bardzo wyczuwalny i nie uda się uzyskać czystego eukaliptusu + mentol ala halls. Ma ktoś jakiś pomysł ;)?
By Rearus
#1856348
No właśnie chce spróbować pomieszać coś co będzie przypominało liquidy Vampire Vape, dlatego potrzebuje eukaliptusa

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
By Rearus
#1856427
AVATARKUBA pisze:Wpisz w goglach "MaiArt aromat 10ml Eukaliptus" i pierwszy wynik ;)
Bardzo, bardzo dziękuję. Eukaliptusu od TPA dalej nie udało mi się znaleźć, a to już ma szansę powodzenia. Ale np. na stronie maiart nie ma eukaliptusa, wycofany?

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
#1856430
Na stronie MaiArt nie ma, ale jest w sklepie Udane Zakupy - zajrzyj pod pierwszy wyszukany wynik, tak jak to opisał AVATARKUBA ;)
By Rearus
#1856431
e_sat pisze:Na stronie MaiArt nie ma, ale jest w sklepie Udane Zakupy - zajrzyj pod pierwszy wyszukany wynik, tak jak to opisał AVATARKUBA ;)
Wiem, znalazłem, ale nie znalazlem na stronie maiart, stąd pytanie ;)

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.