EPF
Co z czym i jak mieszać.
By pizzus
#1856083
Witam
Zrobiłem własny lq energetyk moc 6 który po 1miesiącu leżenia bardzo sciemnial mozna palic czy zlew ?
Po jakim czasie lq się psuje ?
By BezimiennyII
#1856085
Duża ilość samogonów po długim czasie leżakowania zmienia kolor. To normalne. Chyba, że zacznie świecić w ciemności, to już trzeba zutylizować. Nie ma reguły po jakim czasie się psuje. Zależy od daty przydatności poszczególnych składników.
Liquidu się nie pali.
By pizzus
#1856087
Rozumiem dziękuję za odp mam jeszcze pytanko mam buteleczki z aromatami Ale zostalo mało z 2 ml różnych 5 buteleczek leży to sobie w ciemnym pudelczku już ponad msc nie zepsuje się ?
By BezimiennyII
#1856088
Zależy od aromatu. Najczęściej używam koncentratów od Capelli i tam jest adnotacja, żeby zużyć w ciągu 14 dni od otwarcia, aczkolwiek trzymam je nie raz po kilka miesięcy i nic się nie dzieje. Te gorszej jakości po prostu zwietrzeją i nie będziesz czuł smaku.
By pizzus
#1856090
Czyli jakbym zrobił lq z nich to sie nie zartuję jakies efekty uboczne nic ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856099
Jak buteleczki leżą w ciemnym miejscu kilka setek lat to się nie psują. Gdybyś się pytał o aromaty to mają terminy nadrukowane.
By Sheer
#1856120
A czy aromaty można używać jeśli stracą ważność? Jak to z tym jest ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1856132
Sheer pisze:A czy aromaty można używać jeśli stracą ważność? Jak to z tym jest ?

Przeterminowanie ale w granicach rozsądku :wink:
By Sheer
#1856158
No wiadomo. Kilka miesięcy nic nie zaszkodzi myślę. A jak to jest chłopaki jeśli chodzi o zdrowie? Czy to coś szkodzi jeśli się miesza na przeterminowanych aromatach ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1856161
Sheer pisze: A jak to jest chłopaki jeśli chodzi o zdrowie?

Zdrowie chłopaku jest tylko jedno :mrgreen: więc trzeba o nie dbać.

@Sheer zacznij w końcu czytać forum :evil:
e-palenie-a-zdrowie-f46.html
By Sheer
#1856205
No właśnie czytałem tutaj te wątki i jeśli chodzi o same wapowanie to nie szkodzi na zdrowie ale nikotyna sama w sobie jest szkodliwa i uzależniająca. A zadałem pytanie jak to jest jak się miesza samogona z przeterminowanym aromatem czy to ma jakiś wpływ na zdrowie. Czytaj uważnie kolego. :zakrecony
Awatar użytkownika
By PucH2
#1856206
Myślisz że ktoś ma magiczną kulę i czyta publikacje naukowe z przyszłego wieku? Puknij się w czoło i korzystaj z tego co @bulit73 napisał, lub z własnych doświadczeń w tej materii.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.