EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By latte92
#1855015
Czy ktoś tu z obecnych miał przyjemność/nieprzyjemność wapować te premixy? Muszę przyznać, że kuszą mnie grafiki na opakowaniach, ale jednak obawiam się, że czar pryśnie po zakupie i liquidy skończą w toalecie :lol: Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś zechciał podzielić się opinią na ich temat :wink:
By SomeSpect
#1855397
Właśnie dziś odebrałem "Bounti" zalałem szota i odczekałem chwilkę. Tak jak zawsze robie uważam ze premixy nie wymagaja dłuższego czekania na przegryzienie z baza niz wymieszać i odstawić na jakieś 15-30min. Zalałem na swiezutki secik. W zapachu prawdziwe bounty natomiast na grzalce juz nie takie pyszne jak w zapachu. Smak hmm smak czekolady jest taki dość dziwny taka jakby spalona czekolada i to ona gra pierwsze skrzypce. Natomiast jeżeli chodzi o kokosa to jest on świeżutki, rzeźki i dokladnie taki sam jak w prawdziwym bounty. Za 20zł bo za tyle wyrwałem go na promocji można kupić i spróbować ale na pewno nie jest wart 40zl czyli oryginalnej ceny. Testowane na ijoy captain/lost art goon 24rda/pararell 4zwoje 3mm srednicy 24ga kanthal a1
By Azibeel
#1856093
Zamówiłem przed chwilką Snickersa i McFlurry spod szyldu Amazing Flavours właśnie, ktoś skłonny wydać opinię co do tych smaków? :) Zedytuje posta jak przyjdą, i się wypowiem, ale ciekawy jestem czy było warto, szczególnie że trafiłem na promocję ;)
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1861800
Kolego wyżej, jakaś recenzja Snickersa i McFlurry będzie bo chciałbym zamówić ? *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*
By ajqju
#1875994
Jakieś kolejne opinie ? zaciekawiły mnie smaki tych premixów.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.