EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By JakubTrapczak
#1855999
Witam , kupiłem dzisiaj e-papierosa i mam z nim problem , mianowicie podczas palenia liquid strzela mi do ust co jest bardzo nieprzyjemne i przeszkadza w wapowaniu , e-papieros jest nowy , moja grzałka to smok x baby m2, szukałem odpowiedzi na innych forach ale jej nie znalazłem , dodam że fajka jest nowa kupiona w sklepie więc wymiana grzałki nic nie da.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, 21:39 przez JakubTrapczak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1856000
JakubTrapczak pisze:szukałem odpowiedzi na innych forach ale jej nie znalazłem

A tu szukałeś? Czy od razu czekasz na kelnerów :wink:
By Krasnal45
#1856001
JakubTrapczak pisze: dodam że fajka jest nowa kupiona w sklepie więc wymiana grzałki nic nie da.

Jesteś pewien?

P.S. I na tym forum nie palimy i nie używamy olejków.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1856005
JakubTrapczak, wszystko co powyżej, oraz:

jakie ustawienia w boxie i jaki liquid wlany do parownika?
By Seba///
#1856009
Raczej ile VG/PG? Może za rzadki, przez co zalewa grzałkę i strzela. Albo trefna grzałka mimo tego ze nowa :wink:
By JakubTrapczak
#1856015
Liquid jest bardzo rzadki , nawet powiedziałbym że jest jak woda ;/ nie zwróciłem na to wcześniej uwagi , możliwe jest że ta grzałka ma za duże wloty i przez to liquid tak strzela ?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1856016
Shift też nie działa? :wink:

Albo cukierek lodowy zdrowo okraszony wodą albo lq zbyt rzadki albo nośniczka pożałowano i grzałka ma nadtransport.
Bo skopana, jak mówisz jako że nowa, być nie może. :roll:
Choć ja śmiem twierdzić inaczej, ale... to Twoja grzałka więc i Twoje zasady. :wink:
By Krasnal45
#1856021
Pani moderator, Pani coś zrobi z tym Shift'em i z tymi olejkami..... oczy bolą i uszy więdną.....
By Seba///
#1856022
Spróbuj z innym liquidem, takim z większą zawartością VG. Jak to nie pomoże to wymiana grzałki
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1856023
JakubTrapczak pisze:liquid kupiłem w tym samym sklepie gdzie e fajke , wszystko nowe z paragonem


Czyli jak nowe powinno być dobre? :wink:

Pisz poprawnie, bo uszy naciągnę.
By JakubTrapczak
#1856024
Oki, jutro sprawdzę oba warianty, gęsty liquid a gdy to się nie sprawdzi wymiana grzałki. Miłych snów
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.