EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By bartek1989
#1855878
Wapował ktoś z was glicerynę z apteki ta 86% kupiłem ja ostatnio i po paru zaciągnięciach zaczęło mnie dusić czułem ze zaczyna mi gardło ściskać jest to normalne czy mam uczulenie? nadaje się ona w ogóle do wapowania? w aptece dałem za 100ml 5,5zl kiedy na allegro jest 1l za 12zl czym to się różni ze takie ceny są
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1855880
bartek1989 pisze:Wapował ktoś z was glicerynę z apteki ta 86% kupiłem ja ostatnio i po paru zaciągnięciach zaczęło mnie dusić czułem ze zaczyna mi gardło ściskać jest to normalne czy mam uczulenie? nadaje się ona w ogóle do wapowania?

Mi ściska i to niekoniecznie gardło jak to czytam. Kupiłeś, wapowałeś i dopiero pytasz czy można? Wapujesz coś czego nie znasz składu? Trochę nie ta kolejność. W tym przypadku nic Ci nie będzie :lol: Patrzeć tylko pytań: "wapowałem domestos lub odkamieniacz do rur, nadaje się do wapowania?"
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.