EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By szpurek13
Chciałbym podziękować koledze @matatiti za poratowanie aromatem którego już nie ma w PL
Twoje zdrowie! :drinkb:

Wytapano z Note Edge
Awatar użytkownika
By bulit73
Wielki podziękowania :hat_low: dla @Czocher :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Herrwolf
Mam wielki zaszczyt podziękować Koledze Mały Jasio Baryła.
Niedawno nabyłem e-fajkę Guardian i wyraziłem na forum zaciekawienie, jak się sprawuje z klasycznym fajkowym dripem.
Kolega odezwał się do mnie na PW, że zalegają mu takie dripy. Zapytałem ile sobie życzy za dwie sztuki. "a czy wspomniałem, że chcę sprzedawać?"
Wysłał mi dwa dripy poleconym, nie chciał zapłaty, ani nic w zamian i jeszcze zaproponował mi wspólne zakupy w Chinach (właśnie wyjeżdża).
"Drobiazg" - stwierdził
Ciekawe ilu z nas szukałoby dripów w szufladzie, odbyło wyprawę na pocztę, pakowanie, adresowanie, kolejkę....
Tacy ludzie sprawiają, że świat staje się lepszy, a szczególnie wapowanie na e-fajce z wygodnym dripem.
Awatar użytkownika
By kabacina
Dziękuję Koledze @Gabriel za poświęcony czas i rzetelne informacje odnośnie parownika hussar rta ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
Wielkie podziękowania :hat_low: dla @blucas za bezinteresowne i darmowe przekazanie gadżetów do Hussarka *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By DorotaM
A ja śpieszę z ogromnym podziękowaniem dla koleżanki gizmo.
Ogromne serducho, olbrzymie pokłady cierpliwości i bezinteresowność: oto Ona. *SERCE*

Ewciu, serdecznie Ci dziękuję za... *THX*
Awatar użytkownika
By kabacina
Chcialem niezmiernie podziękować Koledze Nałóg Totalny za cierpliwość, poświęcony czas na wytłumaczenie mi pewnych kwestii i za świetne zdjęcia dotyczące MERLINA MTL. Dzięki raz jeszcze!!! *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bulit73
Wielkie podziękowania dla kolegi @cbn za udzieloną pomoc :hat_low: :beer:
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71

Cześć, Czy ktoś z Was wie czy w którymś z warsza[…]

Goblin Mini V3 RTA

Nowy Goblin V3 dostępny w dwóch kolorach srebrnym […]