EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By ninjah
Cześć, właśnie zamówiłem sobie Aegisa Legend i Ammita Single 25mm, czytałem że ten atomizer nie jest na gotowe grzałki, dlatego chciałbym się was zapytać jaki drut mam do niego kupić?
I ewentualnie jaką watę polecacie czy wata robi jakąś różnicę?
Awatar użytkownika
By bulit73
Kup watę muji. Drut Khantal D lub A1, o średnicy 0,3 lub 0,4 mm. Na początek do prostych grzałek wystarczy.
I zapoznaj się z tym tematem: topic96392.html *CZAJNICZEK*
By bartek1989
Nie kupuj waty muji albo smak słaby będziesz mieć, są dużo lepsze waty ta wata muji jest najtańsza dołóż parę zł i kup lepszą
Awatar użytkownika
By SuwMar
bartek1989 pisze:Nie kupuj waty muji albo smak słaby będziesz mieć, są dużo lepsze waty ta wata muji jest najtańsza dołóż parę zł i kup lepszą

To zaznacz tylko że to Twoje zdanie. Jak proponujesz to napisz jaką i dlaczego jest lepsza, bo teraz widać że wyznacznikiem jakości dla Ciebie jest cena.
Awatar użytkownika
By bulit73
ninjah pisze:Bartek rozwiń proszę swoją myśl, bo właśnie zależy mi na smaku, stąd też Ammit.

I uwierz mi, że na wacie muji to osiągniesz :wink: Nie sugeruj się, żę tym co napisał @bartek1989 :wink:
Następny, który nie potrafi zrobić porządnego setupu i zwala to na watę :mrgreen:
Awatar użytkownika
By marki51
Parę różnych waciaków przerobiłem. Ale wciąż wracam do muji. Dla mnie bomba *BOMBA*
By ninjah
Dzięki za odpowiedzi.
Czytałem tamten tutek i jest w nim polecana wata niewybielana, czy bielona wata ma duży wpływ na smak?
Awatar użytkownika
By SuwMar
ninjah pisze:Dzięki za odpowiedzi.
Czytałem tamten tutek i jest w nim polecana wata niewybielana, czy bielona wata ma duży wpływ na smak?

Ja osobiście nie zauważyłem różnicy, jeżeli jest to moje kubki smakowe są ustawione na małą czułość.
Awatar użytkownika
By bulit73
SuwMar pisze:Ja osobiście nie zauważyłem różnicy, jeżeli jest to moje kubki smakowe są ustawione na małą czułość.

Chyba mam podobnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Wybielanie waty polega na traktowaniu jej chlorem. Jest w póżniejszej fazie produkcji oczyszczona z wszelkich pozostałości ale......
Wystarczy ta chemia która jest zawarta jednak w mniejszym czy większym stopniu w liquidzie. Po co aplikować w płuca więcej niż potrzeba.
By miksik
Jak już skompletujesz zestaw to daj znać jak Ci smaczny ten ammit, i podrzuć fotę setupu grzałki. ja od kilku dni tez jadę na ammicie i np. Pantera od dillonsa w ogóle mi nie smaczy, żadna porzeczka i krem, w ogóle nie smakuje
Ja do ammita kupiłem szpulkę drutu
3x30ga+38ga ni80 od geekvape i póki co to testuje 6z/3mm 0.6ohm/20W
Awatar użytkownika
By SuwMar
miksik pisze:Jak już skompletujesz zestaw to daj znać jak Ci smaczny ten ammit, i podrzuć fotę setupu grzałki. ja od kilku dni tez jadę na ammicie i np. Pantera od dillonsa w ogóle mi nie smaczy, żadna porzeczka i krem, w ogóle nie smakuje
Ja do ammita kupiłem szpulkę drutu
3x30ga+38ga ni80 od geekvape i póki co to testuje 6z/3mm 0.6ohm/20W

20W do tego to zdaje się troszkę za mało.
Edit.
Przy heat flux 180, Vape Tool pokazuje 38W
By miksik
Zapomniałem dodać ze liquid to sub zero od halo (miętowy smak) i z watami nie poszaleje bo chłodzi przełyk masakrycznie na 20W:)

Na tej panterze miałem 30W i kiepsko było ze smakiem, może byc tak za mała moc zeby wyciągnąć smak ?
Vape tool to to samo co coil Builder ?
tam pokazuje przedział od 30 W Ale heatfluxa nie pokazuje w wersji free
By cbn
Ja na tym samym drucie od Geek'ów jeden zwój mniej na merlinie przy 26 - 29W poznałem na nowo smaki swoich liquidów. Drut na pewno godny polecenia. Ale chyba nie dla kogos kto ma dopiero zacząc kręcić własne grzałki. Trochę upierdliwy przy układaniu. Na początek proponuje jak juz wcześniej wspomniane kanthal 0.4. Jest uniwersalny i w pełni zadowalający.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By miksik
U mnie w ammit 25 na tym drucie grzałka jest trochę szersza niż dolny nawiew, może po 0.5 mm z każdej strony ale nie mierzyłem dokładnie, może tak być czy może lepiej odjąć jeden zwój ???

Co do tego drutu 3x30/38 to trochę sprężynuje i hotpotuje ale nie jest taki trudny, aczkolwiek dla początkującego może trochę nerwów napsuć
By Rearus
SuwMar pisze: ...
20W do tego to zdaje się troszkę za mało.
Edit.
Przy heat flux 180, Vape Tool pokazuje 38W

Przy pojedynczych buchach owszem, to będzie mało, a raczej trzeba będzie przeciągnąć, ale jak ktoś ma preheat ustawiony na okolice 30W albo chainvapuje to jest ok ;). Testowane na Serpencie mini + pico z AF i ustawionymi 18W.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj krótko i wrzucam tylko zajawkę :) Jestem w[…]

Atmos Lab - czyli kolejny temat rzeka...

https://image.ibb.co/dHwxip/ATMOS-LOG[…]

Nowy, lepszy e -papieros

Witam, obecnie pale smok priv v8 kit i chciałbym […]

SMOK X-priv vs OBS bat mod

Witam, tak jak w tytule, który lepszy I dlaczego