EPF
By jldzz100
Witam posiadam rx 2/3 z gora limitless rdta z jedna skrecona grzałką problem polega na tym ze moge dodać na max 37,5 wata więcej nie chce iść !

Prosze o szybka odpowiedz
Awatar użytkownika
By SuwMar
jldzz100 pisze:Witam posiadam rx 2/3 z gora limitless rdta z jedna skrecona grzałką problem polega na tym ze moge dodać na max 37,5 wata więcej nie chce iść !

Prosze o szybka odpowiedz

Najprawdopodobniej wina akusów, ale napisz jakie akumulatory, czy jednej firmy, jak ładowane, jaka grzałka.
Awatar użytkownika
By mister67
Mam nieodparte wrażenie, że autor tego posta nie jest pełnoletni. czy ktoś się ze mną zgodzi ?
Totalny bełkot, nieznajomość podstawowej wiedzy a nawet nieznajomość tego co się od kolegi kupiło (w sklepie nie dało rady bez dowodu ?).
Trzy minuty po rejestracji i już pytanie ? Propozycja do administracji, zakaz pisania wątków dla nowych użytkowników oprócz kilku wyznaczonych (np. przywitanie się) przez pierwsze dwa tygodnie od rejestracji. Będzie czas na przeczytanie Regulaminu Forum, może choć powierzchowne zaczerpnięcie forumowej wiedzy. Co chwilę pojawiają się takie kwiatki ;)
Awatar użytkownika
By SuwMar
Przecież są wakacje :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
mister67 pisze:Mam nieodparte wrażenie, że autor tego posta nie jest pełnoletni. czy ktoś się ze mną zgodzi ?

Ja takie wrażenia mam, w co drugim zakładanym temacie, zaraz po rejestracji.

mister67 pisze:Trzy minuty po rejestracji i już pytanie ? Propozycja do administracji, zakaz pisania wątków dla nowych użytkowników oprócz kilku wyznaczonych (np. przywitanie się) przez pierwsze dwa tygodnie od rejestracji. Będzie czas na przeczytanie Regulaminu Forum, może choć powierzchowne zaczerpnięcie forumowej wiedzy. Co chwilę pojawiają się takie kwiatki ;)

*GOOD*
Box do Zeus RTA - który lepszy?

Witam, już raz tworzyłem taki temat, ale jakieś 2 […]

Jakiś zestawik do 250/300 zł ?

Witam :) Poszukuję jakiegoś dobrego zestawu do 250[…]

VOLISH ALPHA brak dymu

Witam! Kupiłem dzisiaj Volish Alpha i pojawił się […]

Zalany port USB

Witam! Posiadam Stick Baby Prince od SMOK i prawdo[…]