EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
Witam,
rozglądam się za najmniejszymi boxami na dwa akusy, z tego co wyczytałem na internecie to łapie się pod to np. eleaf invoke/ RX gen3 dual. No ale właśnie pewnie jest coś jeszcze, a zawsze dobrze mieć wybór prawda?
Wymagania pozostałe to wbudowane ładowanie (najlepiej 2A tak jak w tym rxie).
Obecnie posiadam minikina V2 ale bliżej mu do rozmiarów boxa na 3 akusy.
Interesują mnie tylko sprzęty ogólno dostępne a nie robione na zamówienie itp.
Mocy nie musi być duzo, jak będzie max 60w to przeżyje.
A no i oczywiście nie szukam mechaników.
Poleci ktoś coś ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Invoke jest zdecydowanie lżejszy i lepiej będzie leżał w kieszeni, bo jest płaski, od Gen3. Za to ten drugi jest ładniejszy i to chyba bez względu na gusta i guściki ;) Zwłaszcza wersja "brudne złoto" i "gunmetal".
Jeśli zwracasz uwagę na wagę, to Tesla WYE 200 zapewni ci opad szczęki tuż po wzięciu do ręki. Sprawdzone wielokrotnie na "młodych gniewnych" z Teslami Punkami w łapkach. Widok bezcenny :)
Wye jednak słabo nadaje się do noszenia w kieszeni ze względu na kształt, stacjonarnie mój ideał. Kiedyś złapałem się na tym, że obejrzałem cały 1,5 h film nie wypuszczając Tesli z reki, co nie udało mi się z żadnym boxem, poza Istickiem 20W z Nautkiem :-P No ale ten duet jest do tego stworzony.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
Co do lekkości wye to wiem, miałem w łapie jednak no wielkość trochę sporawa.
Eleaf właśnie wyglądem nie zachwyca jak powiedziałeś, chociaż nadrabia to wymiarami (mniejszego boxa na dwa akusy narazie nie znalazłem).
Awatar użytkownika
By lukiboss2
Nałóg Totalny pisze:I nie znajdziesz, na tą chwilę oczywiście.

A coś o podobnych wymiarach ładniejszego znajdę? (Oprócz tego rxa)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Ciężko będziesz miał znaleźć coś małego i ładnego na dwa ogniwa. Pisząc "małego" mam na myśli box o wadze poniżej 100g i wysokości poniżej 80mm. Ja znam tylko jeden - Invoke 77g/72x45x27mm
Dla porównania:
Gen3 Dual - 128g/40x74x38
Espion 200 - 200g/44x83x28
Wspomniany przez kolegę wyżej Asmodus Lustro jest IMO bardzo ładnym i solidnie wykonanym boxem, ale swoje waży 183g/41x81x36
A dalej to już idą wszystkie konstrukcje Alieno-podobne, Alien - 200g/44x85x28.
Zobacz sobie jak w tym zestawieniu wypada Invoke. Miałem go i faktycznie w porównaniu do konstrukcji Alieno-podobnych jest niezwykle lekki i zgrabny, ale biorąc go do ręki czujesz, że trzymasz w ręku coś budżetowego. Bierzesz Lustro i jest inna bajka, ale znowu swoje waży. Gabarytowo i wagowo Invoke będzie trudno przebić, bo zauważ, że jest wyższy tylko 7 mm od ogniwa 18650 i tylko 9mm szerszy niż dwa ogniwa położone obok siebie. No i jeśli zależy ci na TC, to do Invoke trzeba by zainstalować Arctic Foxa, bo ja na stockowym oprogramowaniu nie byłem zadowolony z działania przy SS-304. Na innych drutach nie próbowałem.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach i daj znać co wykombinowałeś.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
No to trzeba brać invoke :p z Arctic foxem już się polubiłem używając rxow więc będzie ok.
Może znajdę jakieś naklejki na tego invoka żeby tak wyglądem nie straszył
Vaptio 50w solo 2-3000mah

Czy opłaca się go kupić I czy będzie dobry na sta[…]

Ładowarka

Nie mam tyle kasy żeby kupować jakieś wypasione ła[…]

Jaki atomizer do GX 350

Witam. Od ponad roku użytkuje Smoka GX350 z atomi[…]

Ijust 3 szybko pada

Witam kilka dni temu zakupiłem ijusta 3. I jest z[…]