EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By mr.android
#1842934
Cześć.

Chciałem się z Wami podzielić moim nowym odkryciem. W sumie nie tak nowym bo odkrytym przeze mnie już w lipcu 2017r.
Mowa o linii premixów od Liquidera (obecnie IdeaVape) w skład, której wchodzą 3 serie:

SHOTS OVER BAGHDAD (premix 40/60)
VAPING SHOT (premix 20/30)
FLAVOUR SHOT (premix 20/30)
SPACE MEMOIRS (premix 20/30

Aż dziwię się, że linia nie ma jeszcze swojego wątku.
Testowałem już linię Shots over Baghdad i jestem zaskoczony totalnie. Premix w cenie 14,99-19,99 zależnie od promocji w punktach firmowych oraz w cenie 39,00zł na stronach pośredników. W sklepach firmowych dostępne bazy wyłącznie 20mg co daje możliwość stworzenia kompozycji o mocy wyjściowej lekko ponad 6mg! (w przypadku serii Shots over Baghdad 40/60)

36 kompozycji w 4 seriach !

Vaping Shots
Vaping Shot Wild Beast - Jabłko / Truskawka / Brzoskwinia
Vaping Shot Candy Shop - Wata cukrowa / Żelki owocowe
Vaping Shot The Qest - Biszkopt / Jabłka pieczone
Vaping Shot Orient Express - Melon / Arbuz / Gujawa
Vaping Shot Hiper Sonic - Truskawka / Malina / Jeżyna
Vaping Shot Secret archive - Espresso / Śmietana / Karmel
Vaping Shot Blue Lagoon - Ciastko / Wanilia / Owoce
Vaping Shot The Oasis - Jogurt / Jagody / Granat
Vaping Shot The Legacy - Mocna mięta

Flavour Shots
Flavour Shot Beach Fun - Mango / Jogurt / Pomarańcze
Flavour Shot Samurai - Malina / Arbuz / Zielona herbata
Flavour Shot Safari - Truskawka / Banan / Śmietana.
Flavour Shot Oba ma - Sernik / Jagody / Biszkopt.
Flavour Shot Neuron - Melon / Guma / Mięta.
Flavour Shot Mexico - Kaktus / Limonka / Cytryna.
Flavour Shot Hoolah - Malina / Limonka / Cytryna.
Flavour Shot Hipster - Wanilia / Truskawka / Jogurt
Flavour Shot Gangstar - Jabłko / Cukierki ICE

Space Memoirs
Space Memoirs Milky Way - Mleko / Malina / Smoczy owoc
Space Memoirs Intergalactic - Mleko / Cytryna / Limonka Palermo
Space Memoirs Comet - Limonka / Granat / Jagoda
Space Memoirs Space Station - Granat / Mango / Limonka
Space Memoirs Astronaut - Dzika jagoda / Granat / Grejpfrut
Space Memoirs Speed of Light - Pomarańcza / Grejpfrut / Lody
Space Memoirs Zero Gravity - Tropikalne owoce / Kokos / Ananas
Space Memoirs Black Matter - Leśne owoce / Jagody / Świeżą mięta
Space Memoirs Outer Space - Leśne owoce / Smoczy owoc

Shots over Baghdad
Shots over Baghdad Bombs - Limonka / Granat / Jagody
Shots over Baghdad Citron - Limonka / Grejpfrut / Mięta ICE
Shots over Baghdad Cocon - Mleko / Ananas / Kokos
Shots over Baghdad Dragon - Cytryna / Truskawka / Smoczy owoc
Shots over Baghdad Grand - Winogrono / Mięta ICE
Shots over Baghdad Japano - Gujawa / Mięta ICE / Owoce Jagodowe
Shots over Baghdad Papayo - Papaja / Grejpfrut / Mięta ICE
Shots over Baghdad Poison - Mango / Jabłko / Cukierki ICE
Shots over Baghdad Tropic - Ananas / Grejpfrut / Smoczy Owoc

MOJE TESTY

1. Shots over Baghdad CITRON - rewelacja 10/10. Nie wiedziałem, że można w taki sposób oddać smak graperfuita. Zero smaku z torebki, oranżady, czysty, oddany owoc <3 Świeży liquid naładowany kooladą ICE, idealny do wapowania na codzień. Coś wspaniałego naprawdę. Pierwszy plan należy do grapefruita, gdzieś tam gra jakaś cytryna ala limonka ale nie jest mocno wyczuwalna. Polecam, bo każdy będzie zachwycony, naprawdę.
2. Shots over Baghdad GRAND - Winogrono / Mięta ICE - rewelacja 10/10. Przepyszny liquid, w którym owoc główny jest zagadką. Moim zdaniem to połączenie czarnej porzeczki i winogrona. Świetny wyrazisty w smaku, z chłodem ICE. Uwielbiam te klimaty. Warto podkreślić, że szybko zamula. Nie jest do wapowania na co dzień. Co ciekawe nie przez słodycz a intensywność. Moim zdaniem można spokojnie zastosować nie 2 a 3 bazy jeżeli ktoś chce uzyskać moc 18
3. Shots over Baghdad DRAGON - również polecam, zgrana kompozycja. Pierwszy plan smoczy owoc klimat aromatu TPA, słodki wyraźny, truskawka w tle 8/10
4. Shots over Baghdad COCON - osobiście nie polecam, gdy tylko go powącham robi mi się nie dobrze. Nie nawidze kokosa, moim zdaniem wypełnia całą kompozycję. Ananasa nie umiem odszukać w tym wszystkim. Wiem, ze są ludzie którzy cocona uwielbiają. Dla mnie 1/10, porażka. Liquid o mocy wyjściowej 3mg drapie niczym 18 :zakrecony :zakrecony :zakrecony

Testowałem inne serie, napisze później ale bardzo jestem ciekaw jakie Wy macie odczucia. Zwłaszcza ciekawi mnie mleczna seria SPACE
Na stronach WWW widzę, że cały czas wszystkie serie mają braki na magazynach a to zanczy że zainteresowanie jest :)
Ostatnio zmieniony 24 mar 2018, 22:31 przez mr.android, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1843020
mr.android pisze:Mowa o linii premixów...//... w skład, której wchodzą 3 serie:

SHOTS OVER BAGHDAD (premix 40/60)
VAPING SHOT (premix 20/30)
FLAVOUR SHOT (premix 20/30)
SPACE MEMOIRS (premix 20/30

...W sklepach firmowych dostępne bazy wyłącznie 20mg co daje możliwość stworzenia kompozycji o mocy wyjściowej 13,3mg! (w przypadku serii Shots over Baghdad 40/60)...

Zainteresował mnie twój wpis, bo wapuję 12-ki i nie spotkałem dotychczas premixów z których mógłbym uzyskać interesującą mnie moc - 12mg/ml. Niestety, z godnie z prawem można legalnie nabyć bazę max. 20mg, co pozwala w najlepszym przypadku uzyskać 6mg/ml. Producenci premixów zapomnieli o wapujących wyższe moce, a wystarczyłoby zapewne zastosowanie wyższego stężenia aromatu. Kupując premix 10/30 uzyskałbym po dodaniu 20ml bazy 18-ki - moc końcową 12mg/ml.
Krótko mówiąc kolego - mógłbyś przedstawić obliczenia jakie przywiodły cię do wniosku, że z premiksu 40/60 można po dodaniu 20 ml bazy 20mg uzyskać moc końcową 13,3mg/ml ?
W/g kalkulatora Ryczypióra wychodzi 6,67 mg/ml w przypadku premiksu 40/60.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1843023
@Nałóg Totalny na innych kalkulatorach, też wychodzi 6,67mg/ml.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1843033
Ciekawostka.Na enzo wejdzcie w premixy 20ml Primus.Tam w wyliczeniach do takiego premixu można dodać 4 shoty.Zastanawia mnie czy to pomyłka czy faktycznie premixy są tak geste że trzeba rozbebłać 20ml premixu z 40ml shota.Otrzymacie wtedy jak i tu 13,3mg nikosi.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1843034
wertjacek pisze:Zastanawia mnie czy to pomyłka czy faktycznie premixy są tak geste że trzeba rozbebłać 20ml premixu z 40ml shota.Otrzymacie wtedy jak i tu 13,3mg nikosi.


Tak ale wtedy byś miał napisane 20/60 a nie jak w tu opisanym 40/60.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1843037
wertjacek pisze:Ja wiem ale nie wydaje Ci sie dziwne że shotów użyjesz więcej niż premixu.W obu przypadkach wydaje mi się że to fake,bez względu na opis pojemności.


W tym pierwszym przypadku by tak wychodziło, 20ml premixu i 40ml bazy ale w drugim na 40ml premixu dodać 20ml bazy to jest o.k.

Nie mniej poczekajmy na @mr.android, żebyśmy mogli się dowiedzieć jak uzyskał taką moc.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1843042
poczkaj bo zle gadasz:
1.do premix Baghdad do 40ml premixu musisz dodać 8 shotów po 10ml o mocy 20mg bys otrzymał 13,3mg nikosi
2.Do premix Primus do 20ml premixu musisz dodać 4 shoty po 10ml o mocy 18mg bys otrzymał 12mg nikosi

Ze strony enzo
"Po dodaniu 4 shotów 18mg/ml otrzymamy liquid o mocy 12mg/ml"

w przypadku Primus na stronie jest mniejsza moc shota ale przeliczanie jak w Badhdad,gdyby była inna moc (wspomniane 20mg) to wyszloby identyko 13,3mg

w obu przypadkach dwukrotnie więcej jest szota niz premixu.Ja jestem cholernie zdziwiony i zaskoczony.Celowo pomijam fakt pojemności podawanej przez producentów bo to nie ma sensu.Nie da sie osiągnąć takiej mocy w inny sposób chyba że użyje się innych shotów o innej mocy.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1843055
Pomyśleli, ale w świetle aktualnego prawa rozmawiamy o produktach legalnych i dostępnych na naszym rynku.
Dlatego nikt nie wyskakuje tu z bazą 50, czy 100mg, by młodzi/nowi nie mieli ćwieka w głowie
By mr.android
#1843059
Wiem, że zrobiłem mega zamieszanie podając nieprawdziwe dane i wielkie sory za to :)
Pisałem w biegu, dzieliłem na szybko i tak o to mi wyszły dane z kosmosu :roll: :roll:

Mimo wszystko chciałbym ogłosić, że na podstawie moich odczuć premixy Shots over Baghdad można mieszać z 3 bazami. Uważam, że ich stopień aromatyzacji jest na tyle wysoki, że wyjdzie z tego całkiem spoko liquid. Zatem zachęcam do zakupu zwłaszcza CITRON, DRAGON i GRAND, ponieważ to najlepsze i najbezpieczniejsze propozycje. W taki układzie:

Otrzymasz 70 ml liquidu o mocy 8.57 mg/ml

A tak wracając do tematu ktoś próbował czegoś z tych serii ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1843061
berto pisze:Jakoś nie widzę by młodzi/nowi mieli z tym problem za to nie pierwszy raz widzę jak starzy wyjadacze biadolą.


Ja jakoś nie widzę tu nikogo kto by biadolił :wink: Po prostu przerabiamy temat premixów :mrgreen:
By lovelas1988
#1843080
Przewapowalem juz jakis czas temu flavour shot.

Beach Fun, wg mni najlepszy z tych co wapowalem, bardzo dobre oddanie smaku mango ze smietana oraz nutką pomaranczy.

Alohaha - kiwi i jakas gujawa.. Tragedia, gorszego smaku jak to jeszcze nie wapowalem . Nie polecam

Hoolah - nic szczególnego, dla fanow malin z odrobina cytryny. Okropnie slodki, taki typowy ulepek.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By KLATKER
#1855590
Shots over Baghdad aktualnie mam i jest to jeden z nagorszych liquidów jakie miałem okazję próbować. Grand po rozcieńczeniu 2-ma shotami smakuje jak cukier. Nigdy nie miałem czegoś tak słodkiego. Lubię słodkie smaki ale przy tym mam ochotę wyrzucić mojego boxa przez okno.

Przy Space Memoirs Comet identycznie, słodkie to że aż odrzuca.

Jedynym w miarę pozytywnym zaskoczeniem jest La Valetta od Flavour Shot. Dość dobra tytoniówka z lekkim Toffi gdzieś z tyłu, całkiem przyjemne jak lubi się tytoniówki.
By Rearus
#1855690
Ja dzisiaj dostałem w swoje ręce 2 premixy ze Space Memoirs:
- Space Station (granat, mango i limonka), muszę przyznać, że ciekawa owocówka, świeża, mango nie zabija całego smaku, a jest gdzieś tam w tle, za to najmocniej przebija się przez to wszystko limonka, która nadaje wszystkiemu kształtu,
- Zero Gravity ('owoce dżungli', mleko kokosowe i ananas), jedno jest pewne, jest tutaj koolada albo mięta, może ja jestem wybitnie upośledzony smakowo, ale pierwsze skojarzenie przez parę buchów to zielona orbitka, oddana w bardzo fajny sposób, dopiero z czasem zacząłem czuć kokos, ale świeżość została, owoców dżungli (przetłumaczonych jako tropikalne owoce :mrgreen: ) ani ananasa tam nie czuje, chociaż w ogólnym rozrachunku mi to smakuje, mimo że oczekiwałem czegoś innego ;)
By Azibeel
#1856094
Jeśli chodzi o Shots over Baghdad, to próbowałem "Cocon" (Mleko/Ananas/Kokos) i rzeczywiście, bardzo przyjemnie smakują, nie przesłodzone jak dla mnie :) Mam jeszcze resztkę "Poison" (Mango/Jabłko/Cukierki Ice) i naprawdę fajnie smakują :D Nie paliłem olejków z tych najdroższych serii, więc nie mam takiego porównania, ale zaskoczyłem się na plus jeśli chodzi o tą serię :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.