EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By greegor
#1854289
Cześć

Mam jeden clearomizer do smaków owocowych, używam bazy vpg i aromaty inawera, pomieszam, polezakuje, chmurzę cały miesiąc i grzałka i smak super, grzalke po miesiącu wymieniam poprostu profilaktycznie.

Natomiast drugi clearomizer mam do smaków aromatów z firmy AtmosLab, ry69 i apache. Tez używam tej samej bazy vpg, pomieszam, polezakuje, chmurze, super smak, ale nie mija cały tydzień a grzałka już capi spalenizną....

Od czego to zależy i o co chodzi? Oba clearomizery te same, ta sama baza. Ale na atmoslab grzałki siadają sxybko, też tak macie? Czy to znaczy , ze do tych aromatów potrzeba jakiejs innej specjalnej bazy?? Co jest z tymi aromatami grane?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1854290
Wszystko to aromaty spożywcze więc nie spodziewaj się czystości jakby ktoś robił je specjalnie do e-papierosa. Taki w tym biznesie jest klimat.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1854298
greegor pisze:Czy to znaczy , ze do tych aromatów potrzeba jakiejs innej specjalnej bazy?? Co jest z tymi aromatami grane?


Baza nic tu nie zmieni. Jest to normalna sprawa, że jedne aromaty mniej a drugie bardziej syfią grzałkę. Na pewno setup dłużej wytrzymuje na owocówkach, orzeźwiających, drinkach/napojach niż na deserówkach czy tytoniówkach. Po prostu tak jest i tego nie zmienisz *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By greegor
#1855151
Dziękuję więc za wyjaśnienie , gdyż myślałem, że to zależy od producenta aromatów, a tutaj tak się sprawa przedstawia :) :) Dzięki.
Awatar użytkownika
By dynamoix
#1855159
Tutaj postawił bym się po drugiej stronie barykady u mnie inawera zdecydowanie bardziej syfi grzałki od atmosa (ry69,nuttaco,camila) co nie zmienia faktu że rozchodzi się o dokładny aromat i jego stężenie a nie o firmę .
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.