EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By Sheer
#1854364
*CZAJNICZEK* Witam. Gdzie mogę kupić czysty glikol i gliceryne z pewnego źródła przez internet ? Może ktoś coś wie ? Na allegro jest tanio ale nie wiadomo co to jest. A no i jeszcze jedno: Można jeszcze zakupić bazę 36 mg nikotyny czy już jej nie ma ? Kiedyś kupowałem ale teraz nie widzę. Pozdrawiam :cygaro:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1854366
Hmm, też bym chciał znać odpowiedzi na te pytania. Może kto wie. :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1854372
Byś miał co czytać do snu.
Awatar użytkownika
By erbis
#1854378
Jeszcze nie muszę iść spać - zaczęły się wakacje. Mama powiedziała, że mogę obejrzeć do końca mecz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1854380
PucH2 pisze:Hmm, też bym chciał znać odpowiedzi na te pytania. Może kto wie. :lol:


Ja wiem.
Inni też wiedzą a i kolega się dowie jak sobie poczyta: glikol-i-gliceryna-ze-sprawdzonych-rode-t65373.html

A co do:

Sheer pisze:Można jeszcze zakupić bazę 36 mg nikotyny czy już jej nie ma ? Kiedyś kupowałem ale teraz nie widzę. Pozdrawiam :cygaro:


Kolega pewnie z misji na Marsa wrócił. :roll:
No ale jeśli tak, to: nie, nie można.

I to na tyle, było miło i przyjemnie.
A aby w przyszłości następne ordery na piersi nie ugniatały, proponuję zapoznać się bliżej z obowiązującym tu Regulaminem. :twisted:

Natomiast co do gamonia: czy to nie aby ten, kto dubluje bezsensownie swoje posty, podczas gdy wszystko o co pyta, sam łatwiutko znalazłby na forum
gdyby tylko zechciał zjechać wzrokiem tuż niżej, albo skorzystać po prostu z forumowej wyszukiwarki? :roll:

Wątek zamykam.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.